Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Egy ismerősöm szeretné beadni...

Katalin 86 kérdése:

Egy ismerősöm szeretné beadni a 2 éves kislányát bőlcsödébe. Mindenképp kell munkáltatói igazolás? Az anyuka nem dolgozik nincs munkája, csak az apukának. Gondolom tőle nem elég a munkáltatói.

Figyelt kérdés
2018. febr. 5. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha állami bölcsi igen, ha magán akkor nem/legalább is a miénkben nem kértek/

Miért is adja be egyébként, ha otthon ül? Elveszi azoktól a lehetőséget, akik munka miatt adják be...

2018. febr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg adja magánba heti 2-3 napra, hogy gyerekek közt legyen...1-es voltam
2018. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kérdésed jogos!!De akkor nem fogja tudni beadni mivel nincs munkahelye.
2018. febr. 5. 10:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ.Ha olyan bölcsödébe íratja,ahol van szabad hely,akkor lehet,hogy felveszik.
2018. febr. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb állami bölcsi kér mindkét szülőtől munkáltatóit (vagy nappalis hallgatói jogviszonyigazolást). Olyan helyeken nem szoktak, ahol nagyon kevés a gyerek, ott mindenkinek örülnek, aki viszi a gyerekét. De nem ez a jellemző. A legtöbb bölcsibe eleve várólista van, azok is bajban szoktak lenni, akik munkakezdés előtt pár hónappal kapnak észbe, hogy bölcsi kéne, mert már csak egy évvel későbbre tudnak helyet biztosítani.
2018. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es: azért adja be, mert a gyereke igényelheti a társaságot, vagy mert az agyára megy a monoton otthonlét, ha pedig a bölcsi felveszi, akkor senkitől nem veszi el a helyet, és senkinek nincs köze hozzá.
2018. jún. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...a tényleg jó bölcsikben már teltház van...a kevésbé vagy egyáltalán nem jókban meg van hely...el lehet dönteni, hogy mennyire éri meg így közösségbe vinni, ha nem muszáj...a muszáj alatt nem a te felsorolásodat értem 6-os, mert van más lehetőség is a bölcsiken kívűl lekötni és társaságba vinni egy 2 évest...még mindig úgy gondolom, hogy az ilyen hozzá állással azoktól veszik el a lehetőséget akiknek muszájból kell az a hely a bölcsiben...ez szimplán lustaság egy anyuka részéről...1-es voltam
2018. jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!