Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A magánbölcsődés dolgozók is...

A magánbölcsődés dolgozók is meglátogatják beiratkozás előtt a családot?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az államiban van ilyen családlátogatás az elején, de a magánnal nem vagyok tisztában.
2018. jún. 7. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk államiban sem volt.
2018. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Normál családokban államiban sincs.
2018. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
A miénkben ez fel sem merült. (A mi kerületünkben egyébként van az államikban családlátogatás.)
2018. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz.Állami bölcsibe jár a lányunk,mindenkihez kivétel nélkül kimentek.
2018. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Államiban nálunk kijöttek,igaz nem normál családok vagyok,hanem átlagon felül jól élünk.Ja,meg amúgy mindenkihez kimentek.
2018. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk sincs államiban
2018. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Magánbölcsibe járt/jár mindkét gyermekünk,nem jöttek ki. Budapesti intézmény,de a környező településekről is sokan hozzák be ide a gyereket,így nem lenne egyszerű mindenkihez kimenni. Ismerős rendes,normál,de inkább jó körülmények között élő baráti családhoz kimentek állami bölcsinél,szóval nem tudom,törvény van e rá,de lehet,intézmény válogatja.
2018. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!