Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék

A kérdés

Aki próbálta az időszakos bölcsődei gyermekmegőrzést/családi napközis, milyennek találja?

Egyáltalán nem akartam bölcsődébe adni a gyereket, de be kell látnom, megőrjít a napok monotonitása. Plusz elmúlt kettő és felallasban volnék egy hónapja, de ez így borzasztó fárasztó. A gond mondjuk, hogy jön a bolcsiben is a nyári szünet, szóval pár alkalomról volna szó már csak.

Engem a rengeteg szabály riaszt, mert meg nem szerettem volna ezek alá vetni a gyereket.

Egyszer voltunk megnézni, és kicsit lehangolt, hogy pl. asztalok körül ülve nyomdazniuk kellett.

2018. jún. 20. 12:01  Privát üzenet  

A válaszok
Mklyen helyre járatod? Normális bölcsődében nincs kötelező játék.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. jún. 20. 12:07 Privát üzenet

Fiam áprilisban töltötte a 2-t. Szeptembertől vették fel állami bölcsibe. Előtte heti 2x járt csanába kb 6-8 hónapig. Nagyon utálta. SZerintem a tulaj is, mert ugye így mi a "keveset fizető" vendég voltunk. Az állami bölcsibe nagyon hamar beszokott, és nagyon szerette. Nagyon kötődött a gondozójához.

Szabályok nincsenek, csak kb az ebédidő, meg az alvásidő. (no meg ami otthon is: nem teszi tönkre a játékot, nem bántja a gyerekeket...stb)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. jún. 20. 12:16 Privát üzenet
Jól látod, a nyári zárás miatt teljesen felfordulnak majd a dolgok. ilyenkor szerintem ponz ezért nem vesznek fel új gyerkőcöket. Mostmár lassan július van, és mindenképpen a szempterberben gondokodnék a helyedbe.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. jún. 20. 12:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hellp gyanú? A hellp-nél állandó és elviselhetetlen a borda/gyomor fájdalom vagy időszakos csak? Napok óta fáj/szúr a jobb bordám alatt/ körül, de nem folyamatosan, hanem csak...
Egy gyerekes anyukák, nektek nincsen tele néha a hócipőtök gyereketek állandó, vagy időszakos nyaggatásaitól felétek?
Ha megtörtént a baj, és másnap rögtön bevettem a 72órás tabit (jan.18-19) és eredetileg 23-ára várom a mensit, esetleg késhet-e? Mikor mulnak el az időszakos alhasi görcsök? (már...
Nyíregyházi Anyukák! Tudtok olyan bölcsődét ill. családi napközit, ahol van időszakos gyermekfelügyelet vagy játszócsoport? Ha ismertek ilyet, osszátok meg velem, hogy hol van és mennyibe kerül!
Véleményekre lennék kiváncsi a Centi Bolcsoderol a XVI. Kerületben, vagy tippet szeretnek másik bölcsire itt, ahol van időszakos felügyelet, es meg nem vagyunk elkesve egy...
Nemvárt környékén haspuffadás, szélgörcs és időszakos szédülés valamint 8-10 órás alvás jelenthet sikert?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Bölcsődék rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!