Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ti otthon maradtatok gyesen...

Ti otthon maradtatok gyesen vagy bölcsibe adtátok a gyereket?

Figyelt kérdés
Még most se tudom mit csináljak. Sajnos majdnem fele társaság roma lesz, tegnap tudtam meg mert volt szülői értekezlet. Helyben ez az egy bölcsöde van.

2018. júl. 13. 12:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
35%
Rá vagytok szorulva a pénzre?
2018. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
63%
Kettő évesen be nem a nem cigányok közé!
2018. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%

Egyik gyerek sem jart bolcsibe. 3-bol ketto negy evesen kezdte az ovodat.


Gondolom, nalatok a roma bolcsisek dolgozo szulok gyerekei...

Nalunk az oviban eleg sok roma volt, de nem zavart.

2018. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
57%
Nem maradtam otthon.Mentem vissza dolgozni.Nálunk nagyon kultúrált közösség volt.
2018. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Maradtam. Többtényezős döntés volt, de legfőbb oka az volt, hogy 2 évesen egyáltalán nem volt igénye még a társaságra, menekült a gyerekek elől. 2,5 éves kora után ez szépen megváltozott, de akkor már "kibírtuk" az oviig.
2018. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%

Nem a bölcsitől függött, hogy elkezdek-e dolgozni. Hanem a munkától függött, hogy bölcsibe megy-e a gyerek...


Ha meg tudod oldani, hogy otthon maradj, akkor maradj otthon. Ha nem, akkor úgysem tudsz választani, megy bölcsibe, és kész.


Nálunk bölcsiben nem volt, de oviban van cigány kisfiú. Nem sokat mesél róla a fiam, de az biztos, hogy a csoport legneveletlenebb legrosszabb gyereke NEM cigány...

2018. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%
Mindkét gyerek ment bölcsibe 2 éves kora körül, szerették. A nagyobbiknak volt csak egy cigány kisgyerek a csoportjába, de bizony ő pont azzal barátkozott. De a kisebbik meg a játszótéren "szedett össze" egy cigány testvérpárt, bár ott már egy egész banda állt össze a legkülönbözőbb társadalmi osztályú és etnikumú gyerekekből (van orosz meg vietnámi..., fogorvos meg kőműves... felmenőjű is).
2018. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
53%

1,5 éves korától ment 14 óráig az itteni bölcsibe.


Addigra épp elég időt ücsörögtem itthon normális társaság híján, tök örültem, hogy végre visszamehetek 60%-ban dolgozni.


De külföldön élek, itt nem szokás 2-3 évig otthon lenni, ami szerintem tök jó.

2018. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
24%

Kedves elõitelets utolso

Miert ne baratkozhatna vele,ugy beszelsz mntha valami betegseg,kórság lenne

"Szedett ossze"

Vegyel vissza a rasszizmusbol meg mielott elcs**ned a gyerekeid eletet

2018. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
21%

Utolso elotti addigra mar kiirta a kulturalt valaszt az utolso

Bocs

2018. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!