Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Milyen hatással van a gyereked...

Milyen hatással van a gyerekedre a bölcsőde? Mennyi idős korától jár oda?

Figyelt kérdés
Neked milyen lett az életed azóta hogy bölcsis?
2018. szept. 22. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Jó hatással volt rá. Önállóbb lett, ügyesebb, szabalykovetobb. 2 évesen kezdte. Könnyebb lett az időbeosztás, a házimunka végzése, anyagilag is jobb lett, mert dolgoztam. Nem volt semmi negatív hatasa
2018. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon jó. Kell is a szociális fejlődéshez. 21 hónaposan ment. Imádta.
2018. szept. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
8 hónapos volt, mikor kezdte, nagyon önálló lett! Semmi hátrányát nem tapasztaltam! Dolgozom így anyagilag is jobb lett!
2018. szept. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk nem volt jó választás a bölcsőde. Szörnyűek voltak a gondozónők. Kiabáltak, türelmetlenek voltak. A fiam nagyon sírt mindig és nem csak azért mert szokatlan volt neki. Szerencsére hamar rájöttünk a probléma igazi okára és kiírattuk. Több más szülő is így tett.
2018. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Biztos egy kisgyereknek nagyon jo lehet a bolcsi mint ahogy egy nehanyan irtak mint anyaval lenni otthon.

“Jot tett” “jobb lett”-> tobb lett a penz, onallobb ( nem kell vele nyuglodni), lehet dolgozni (nem otthon unatkozni), szabalykovetobb


Amiket itt leirtak azok az anyukak reszerol tok jo, ez az anyuka szempont.. es a gyerek is igy gondolja valoban? Persze gondolom nyilvanvaloan...


Azzal nincs baj hogyha valaki Tenylegesen nehez anyagi korulmenyek kozott el, es az a kieso kereset az nagyon sokat szamit, sot.. es az is mas hogy ha azert nyomjuk be hogy meg tobb penzunk legyen, karrier, meg amugyis unatkozom otthon, meg a bolcsiben majd jol megtanitjak a rendre nem nekem kell vele szenvednem.


Egyik ismerosom is benyomta a gyereket mert felajanlottak neki olyan allast amit mar akart egy ideje, de persze anyagilag egyebkent abszolut nem volt raszorulva hogy dolgozzon... sot!.. elotte meg a gyereket akarta nagyon. Igy hogy meglett le lett tudva a keret es a kotelesseg... no comment..

2018. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapja kezdtük, már ott tartunk h uzsiig marad. Neki sztem könnyebb, én bőgök itthon. Lassan kezdem a melót így muszáj vinnem h szokja, de én nem találom nélküle a helyem. 2 éves, nagyon kiegyensúlyozott kisfiú, a nevelők nagyon kedvesek, az én lelkemben mégis itt a törés. A gyes nagyon kevés, úgyhogy tudom h muszáj, mégis nagyon megvisel. Gyerek előtt nem mutatom, itthon omlok össze. Rá nincs negatív hatással, ügyesedett, beszédesebb lett azóta. Jó neki a gyerektársaság is, jók a szabályok, a rendszer ami ott van, csak én vagyok ilyen szétszórt nélküle. Majd akkor lesz nekem jobb ha ténylegesen kezdődik a munka, akkor már nem lesz időm agyalni, mostmég furán érzem magam.
2018. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!