Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kisfiam 2 eves lesz, bolcsodet...

Kisfiam 2 eves lesz, bolcsodet kezdte par hete. Ha terhes leszek jovore is maradhat bolcsodeben? Nem lesz ovodakoteles koru szeptemberben.

Figyelt kérdés
Vagy egy evet itthon kell maradnia velem, mivel itthon lennek a kistesoval?
2018. okt. 17. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Ha dolgozol, akkor igen, minden további nélkül. Sok nő dolgozik ilyen pici mellett és ha terhes lesz a következővel, akkor is ugyan úgy dolgozik, mint bárki más, csak annyi a különbség, hogy Home office-ban. Tehát a bölcsi kötelessége bevenni a gyereket, és nem küldheti el.
2018. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha abban az időpontban munkahellyel rendelkezel amikor beíratrad, akkor végig járhatja a bölcsit. Legfeljebb a dadusok utalgatni fognak rá hogy maradhatna otthon is. A többi anyukától azt láttam hogy nem is vitték bölcsibe a nagyot ha közben megszületett a tesó, mert inkább nyűg volt készülődni vinni, érte menni mintha otthon maradt volna.
2018. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

De miért akarnád hogy a nagy bölcsibe menjen ha úgyis otthon vagy a kistesóval? A bölcsi a dolgozó anyukák gyerekeinek van, nem azoknak akik meg tudják oldani a felügyeletet.

Természetesen ki kell venned a gyereket a bölcsiből ha nem dolgozol.

2018. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Bölcsifüggő. Nálunk nem. De miért akarnád bölcsiben aszalni ha te úgyis otthon leszel?
2018. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem jövőre lehet az ovi is beveszi, ha kicsivel van csak 3 év előtt. A bölcsiben maradást pedig kérdezd meg a bölcsiben!
2018. okt. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Lehet nem voltam egyertelmu mindenkinek.


Most bolcsodes.

Nem vagyok terhes, csak tervben a kisteso.

2019 szeptembereben meg nem lesz ovodaskoru a gyerekem.


Szoval, ezt az evet vegigjarja, mert ugye dolgozok es nem is vagyok terhes, de ha pl jovo honapban osszejonne a teso es augusztusban megszuletne, a nagyobbik gyerekem mehetne, illetve maradhatna e bolcsodes, vagy egy ev bolcsi utan egy evet velem lenne ismet itthon? Ami szerintem nem tenne jot neki, igy h mar beszokott a kozossegbe es szereti is...


Koszonom a valaszokat, beiratkozaskor viszont tuti meg dolgozni fogok!


Jah, az en munkahelyemen olyan, h "home office" nincs.

2018. okt. 17. 21:16
 7/9 A kérdező kommentje:

2016. november 6dikan szuketett,

lehet megprobaljuk az ovit, ha szobatiszta lesz, koszonom!

2018. okt. 17. 21:20
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Általában maradhat.Ha 1 évet már járt akkor felesleges is lenne kivenni a közösségből,habár csak egy nyűg reggel kelni,vinni,hozni...
2018. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Értettük a kérdésed. Ha nem dolgozol, nem járhat bölcsibe a gyerek, legalábbis a legtöbb helyen így van. Akkor sem ha már járt előtte.
2018. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!