Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Figyelembe veszik a bölcsiben,...

Figyelembe veszik a bölcsiben, ha a gyerek nem bírja a popsitörlőt?

Figyelt kérdés

Születése óta vörös, kiütéses lesz a kisfiam feneke a popsitörlőtől, kipróbáltam többet is.

Itthon sima vizes vattával törlöm a fenekét, azóta soha nem is lett piros, most 2 éves.

Egy hónap múlva kezdi a bölcsit, ott kérhetem, hogy vattát használjanak?


2018. okt. 28. 13:23
 1/8 babyboom567 ***** válasza:
86%
Nálunk a bölcsiben nem használnak popsitörlőt, vizes textilpelussal letörlik, utána lemossák őket.
2018. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van ahol nyitottak még a mosható pelusra is, ott ez se lenne akadály.

Máshol meg letojják.

2018. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Mindenképp mondd el a kisgyermeknevelőknek, úgy fogják csinálni, ahogy a picinek jó.
2018. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A bölcsit kérdezd meg, mert mindegyik más!

Nálunk például bekérik a Popsi krémet is, pedig használni nem szeretik használni, a legtöbb anyuka is mondja, hogy legyenek kedvesek ne használják. Szóval nevelő és bölcsi függő.

2018. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szólni fogok nekik mindenképp!
2018. okt. 28. 13:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Furcsa hozzászólásokat kaptál,én 6 éve Bölcsiben dolgozom és mindig levendulás zsebkendőt használok,így marad illatos és a szülők meg otthon les szokták mosni
2018. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy ilyen dolgokban figyelembe veszik, mit kér a szülő, hiszen nekik sem jó, ha ki van csípve a gyerek feneke, és emiatt nyűgös. A nagyfiam bölcsijében amúgy se nagyon használtak popsitörlőt, bár kellett bevinni, de kb 3 hónapra elég volt egy csomag. Vizes textilpelussal törölték a feneküket mindig.

A kicsinél törlőt használnak, de ha kérném, hogy ne, biztosan találnának rá megoldást, más dologban volt már extra kérésünk, és gond nélkül teljesítették.

2018. nov. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mi bölcsink ahova a kislányom járt nagyon alkalmazkodó volt, sokat kellett a kislányomról mesélnem, hogy ők minél inkább úgy tudjanak vele bánni, ahogy azt otthon megszokta, vagy ahogy a gyerek igényli. Ha elmondod, hogy ti így vagytok, biztosan úgy fognak cselekedni ahogy kéred, nekik is érdekük, hogy a gyerek jól érezze magát ott.
2018. nov. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!