Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogy öltöztetitek a gyereket?

Hogy öltöztetitek a gyereket?

Figyelt kérdés
2 múlt a lányom. Kocsival járunk, cicanaciban vagy nem bélelt nadrágban szoktam vinni+r.ujjas body vagy trikós body és azon egy r.üjjas vagy egy vékony hosszuujjas felső, meg persze vatag kabát. Kocsival 3p-re vagyunk a bölcsitől kb. Viszont ott ugye kimennek délelőtt is, délután is. Eddig vastag nadrág volt neki benn+melegítőfelső+polárbéléses kabát. Viszont egyre hidegebbek lesznek. Napközbeni 10 fok körül/alatt ti mit küldtök be kinti játszósnak? Az overáll még korai?
2018. nov. 10. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Softshell overál. A legjobb. 10 fok alatt 0 fokig.
2018. nov. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%

Hu nekem ez olyan fura, ahol en lakom 5-8 fokok vannak most, sima leggings / nadrag, es vastag polar puloverben jarnak a gyerekek, ebben jatszanak kint is az ovodaban. Mondjuk nem is betegek soha.

Ne oltoztessetek oket tul!

Reggel 2-3 fok van, teli kabatot meg nem lattam gyereken.

2018. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azért kap télit, mert alatta csak 1 póló van
2018. nov. 10. 16:15
 4/7 anonim ***** válasza:

A fiam most így jár:

Melegítő nadrág, rövid ujjú body - így van bent.

Udvaron: ugyanez csak plusz egy meleg pulóver, illetve egy őszi kabát (nem pufi kabát!). A kabát pulóverrel épp jó meleget csinál még 10-15 fokig. Ja és sétálva közlekedünk, szóval mozog kint.


Megvettük már az Aldiban a téli overált is, azt akkor kapja meg ha már 10 fok alatt lesz a hőmérséklet vagy érezhetően hideg van.

2018. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egesz heten mellenyben vittem reggel a 2,5 evesem.kint az udvaron mar nem adtak rajuk mert meleg volt.suti az udvart a nap,nem arnyekos,viszont szelvedett.

hetfon ha igy marad az ido,akkor kabit is teszek oda,de ha delelott szelcsendes napos ido van,eleg lesz a melleny.

kisfiam rettento izzados.eleg egy kis futas es mar folyik rola a viz ha pulovernel tobb van rajt ilyen 10-15 fokos napos idoben.

2018. nov. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Softshell dzseki, pulcsi, póló, alul melegítőnadrág. Ja, és vékony sapka. Még a softshell dzseki is csak a héten került elő, volt egy vékonyabb széldzsekije, azt hordta eddig.

Szaladgál, mozog, játszik, nem fázik sosem.

2018. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hu annyira kivagyok, h tuloltoztetik a gyerekeket(oke van fazosabb is). De mar téli kabat, kesztyu, sál sok gyereken. Konyorgom, mi lesz veluk télen minusz 10 fokban? Oke, koran reggel hideg van, mondjuk 5-7fok, de kb fel11 fele mennek ki azert akkor mar van 10 fok nehol meg 15 is volt.

Sztem boven eleg meg a melegitonadrag, a kisse vastagabb fajta. Illetve őszi kabat, nem pufi teli! Ők még rohangalnak, jatszanak. Ha leizzad... na attol fazik meg. Overall sztem tartosan 0fok korul a jo.

2018. nov. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!