Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Lázár mérnek a kislányoknak,...

Lázár mérnek a kislányoknak, én hőemelkedést sem?

Figyelt kérdés
Felhívtak a bölcsiből 38,5 fokos láza van a gyereknek. Furcsáltam mert 2 órával azelőtt viháncolt, vigyorogva vidáman váltunk el. Semmi jele nem volt, hogy beteg lenne. Hazavittem 1 órán belül és megmértem a lázát, az amúgy vidám kislányomnak, ránézésre sem volt semmi baja, hőemelkedése sem volt. Felhívtam a bölcsit, hogy kizárt, hogy beteg lenne a lányom, de nem hitték el nekem, mert ők állítólag nagyon szakszerűen mérnek popóba. Kapott kitiltása bizonylatot is, úgyhogy vihetem a beteg gyerekek közé az orvoshoz. Ez nem először fordult elő. Fizetős bölcsi ráadásul, ki van fizetve az a nap is és még a munkahelyemről is el kellett jönnöm.
2018. nov. 16. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha gyakran előfordulna, csak akkor "gyanakodnék", mivel sokszor volt már, hogy a teljesen jókedvű lányom olyan hirtelen lázasodott be, hogy csak na. Olyan is volt már sokszor, hogy ahogy jött a láz, úgy el is múlt.
2018. nov. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos ezek a digitális lázmérők tapasztalatom szerint nem megbízhatók. Kérdezd meg a bölcsödét, hogy mikor validálták (ellenőrizték) hivatalosan a hőmérőket.
2018. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán azt próbálnám meg, hogy legközelebb mikor érte mész, ott a bölcsiben te is mérd meg popóban a lázát mielőtt elviszed, aztán kérdezz rá, hogy akkor ez most mi? Amúgy meg ott mérve 0,5 fokkal eleve magasabbat mutat.
2018. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bolcsiben csak honaljban merhetnek lazat.
2018. nov. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem adtak neki be lázcsillapítót? Bölcsődében dolgoztam 4 évig, annak idején ha lázasnak mértük a gyereket, akkor adtunk be neki lázcsillapítót (a sajátját, amit év elején a szülő hozott be neki névre szólóan). Attól lemehetett a láza...
2018. dec. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!