Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A bölcsiben becsület kasszás...

A bölcsiben becsület kasszás adventi vásár lesz. Ti mit ajánlanátok fel, mint eladható ajándék?

Figyelt kérdés

Mondták, hogy akár sütit is lehet, de hetekig megy majd a vásár és valami nem-romlandóval készülnék. Ti mit ajánlanátok fel ha ilyenben részt vennétek?

És abból is mennyit adnátok be?


Gondoltam karácsonyfa díszre, amit hobbi boltos hozzávalókkal készítenék. Vagy ennyire nem kell túl gondolni..?



2018. nov. 23. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk most volt az oviban készülésképpen egy délutáni varrószakkör. :) Csináltunk zoknimanókat, koszorúkat, varrott szívecske díszeket.

Az iskolai vásár csak egy napos, oda vittünk sütit, mindenféle karácsonyi porfogót, otthon talált felesleges mikulásos bögrét.

2018. nov. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Narancslekvárt és filc díszeket szoktam készíteni.
2018. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk iskolás vásár szokott lenni és ami a legjobban fogy az a mézeskalács. Átlátszó csomagolóba szépen becsomagoljuk mondjuk 10-esével, vagy attól függ mekkorák. Egyik anyuka úgy szokta készíteni, hogy különböző méretű csillagokat szaggat belőle és egymás tetejére rakja őket, kezdve a legnagyobbal, majd felfelé egyre kisebb. Így a végén egy karácsonyfa lesz belőle . A csillagok “csücskeire” egy-egy ehető gyöngyöt rak, azok a gömbök. Nagyon kis ízléses és guszta.
2018. nov. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyből a mézeskalácsra gondoltam. Mindenki szereti sokáig eltartható, gyorsan kész van.
2018. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer horgolt díszeket vittem, aztán másik évben azt mondta a pedagógus, hogy ne vigyek horgolt dolgokat mert azok milyen drágák és nem veszik meg őket.

Ezeket én készítettem, nem vártam érte semmit,nem kellett volna drágán adni, én ezzel tudtam hozzájárulni a vásárhoz.Azóta nem viszek semmit, olyan rosszul esett.

2018. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk is szokott lenni az oviban. Mézeskalács, karácsonyfadíszek, kicsi ajtódíszek, gyertyák szoktak lenni. Vannak kézműves és bolti dolgok is, mi is szoktunk vinni (általában boltit, mert nem nincs jó kézügyességem) és venni is szoktunk.
2018. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon szuper ötleteket adtatok! ☺️
2018. nov. 23. 14:19
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly édességeket készítettem (csoki kanál és házi pillecukor), idén spatula kirakókat és spatula karkötőket gyártok.


Egyébként sütik, díszek, kézzel készített képeslapok, adventi koszorúk szoktak lenni. Nagyon szeretik a gyerekek, a lányom is alaposan be szokott vásárolni.

2018. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak karácsonyi gipszformáim, de mivel ilyen nagy mennyiségben nincs időm festeni, így arany festékkel lefújom. Egyik évben kiöntöttem csokival, azt is vitték.
2018. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!