Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szabályos, általános, elfogado...

Szabályos, általános, elfogadott-e, hogy a kakit hazaküldik a bölcsődéből?

Figyelt kérdés

A kicsi 3 éves, ha bekakil a bölcsiben, hazaküldik a textil leszoktató pelenkával együtt a kakát is. Meg sem próbálják kiüríteni, egész nap a csoportszobában tartják egy zacsiban a többi gyerek között, s este nyújtják át.

Vannak-e erre szabályok? Mi az elfogadott és mi nem? Magánbölcsődéről beszélünk, ahol elég sok pénzt kérnek el.



2019. jan. 18. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kakifogorol lerazzak és úgy teszik a pelenkazsakba a koszos pelenkat, leszoktató bugyit, állami bolcsi. Viszont alapból nem általános, meg maganbolcsiben sem, hogy elfogadják a mosható pelenkat, úgyhogy szabály nincs ra szerintem.
2019. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Mi végül ugyan nem használtuk a bölcsiben a mosipelust, de nálunk pl ragaszkodtak volna a kincstári tetrához. Tehát csak külsőt kértek hozzá azzal, hogy a tetrát ők kezelik, mossák, fertőtlenítik.


Egyébként ha nincs rajta kakifogó,akkor szerintem teljesen jogos, hogy nem áll neki a gondozónő a kakát leszedegetni róla.

2019. jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak eldobható pelenkát fogadnak el.

A kakis, pisis, leevett ruhákat gyűjtik zacskóban a saját szekrénybe berakva.

2019. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én magán bölcsiben dolgoztam,ott az volt az előírás,hogy ha bekakál a gyerek akkor ki kellett dobni a kakával együtt a bugyit,kisgatyát is.

Az én gyermekemnek államiban kirázták a kakit a bugyiból,és egy zacsiban adták át,de hallottam én is olyat már,hogy sz@rral együtt küldték haza a bugyit,hát meg volt a véleményem,szerintem ez tapló dolog.

2019. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk csak és kizárólag eldobhatót fogadtak el. Az biztos, hogy leszoktatáshoz nem szerencsés a textil. Akkor már inkább a nadrág pelus!
2019. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem lehetett ilyen pelus. Viszont belesetnél a kakis,bugyit kidobták.

A pisis vagy "vonalkódost" szemeteszsákba rakták és betették a szekrénybe.

2019. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
75%
Természetesen. Nálunk a gyermek vizeletét is elküldik kukászsákban. Este azt issza gyerek... Szegény... Azt hiszi almalé...
2019. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Beletömném a gondozónő szájába!
2019. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!