Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit gondoltok erről az anyukáról?

Mit gondoltok erről az anyukáról?

Figyelt kérdés

Októberben beadta a 10 hónapos kislányát bölcsődébe, minden nap egész napra. Ő nem csinál semmit, nem dolgozik vagy ilyesmi. Január óta bébiszitter megy a gyerekért a bölcsibe, hazaviszi és ott van náluk este 6ig, addig csak ő foglalkozik a kislánnyal, de sokszor szombatonként is . Nyaron születik majd a kis tesó. Anyuka kitalálta hogy Kecskeméten fog szülni, mert neki ott lakik az anyukája, és leviszi magával a kislányt is, és beadja ott is egy bölcsődébe. Szülés után 3 hetig lesznek lent ..


Szerintem fel sem fogja mit csinal... hogy tudat alatt hogy teszi tönkre a kislany érzelmi világát , kötődését. Természetesen ő nagyon jo anyukának hiszi magat.


2019. márc. 29. 11:00
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Ja , és nem egyedülálló, férjnél van. Ő hogy hagyhatja ezt?
2019. márc. 29. 11:04
 2/35 anonim ***** válasza:
65%
Most komolyan. Nincsenek barátnőid akikkel szidhatod? Kiírsz egy egyértelműen negatív dolgot, csak hogy csorgó nyállal olvashasd hogy mások is szidják az ismerősödet. A te intelligencia szintedhez is gratulálok.
2019. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
82%
Azt gondolom, hogy ékes példa rá, hogy nem való mindenkinek gyerek.
2019. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
84%
Bölcsibe nem kell munkáltatói igazolás? Mert úgy tudom kell....
2019. márc. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
78%

#2-es honnan tudod, hogy minkenki szidná ezt az ismerősét? Tudod ezen az oldalon előszeretettel kötnek bele a kérdezőbe.


Egyébként igen, az ilyen az akinek nem való gyerek.

2019. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

A 2-es gondolom hasonló anyuka lehet azért érintette ilyen rosszul ez a kérdésem. Azért írtam ki, mert van aki szerint normális amit csinal , van aki elítéli, ezért voltam kiváncsi a ti velemenyetekre is .


Egyébként magánbolcsibe jar a kislany , oda nem kell munkáltatói.

Szerintem nem lenne baj a bolcsivel az ő helyzetükben, ha pl heti 2-3 delelottre adná be. De így szinte semmi kapcsolta nincs szegénynek az anyjával..

2019. márc. 29. 11:17
 7/35 anonim ***** válasza:
60%

Ha anyuka dolgozna, és azért lenne bölcsibe a kislány, az jobb lenne???? Akkor is pont ennyi kapcsolata lenne.


Én egyetértek a 2-es válaszolóval.Nem mindegy neked, hogy ha megteheti, akkor beadja bölcsibe??? Lehet annyira társasági, gyerekszerető a kislány, hogy az anya már nem töli ki a napjait, inkább gyerekek között szeret lenni.

Lehet, veszélyeztetett terhes, nem tudná egész nap ellátni.


Meg még ezer oka lehet.

És hogy mit gondolok én????? Hát olyan nagy ívből tojom le, ki mikor adja bölcsibe a gyerekét, hogy azt el sem tudod képzelni.

Én a sajátommal foglalkozok, inkább te is tehetnéd azt, ahelyett, hogy másokat beszélsz ki.

2019. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
64%
Hát, nem jó ez így, valószínűleg az anyukának hiányzik a gyerektelen élete, és nem szeret foglalkozni a gyerekkel. Nyilván nem jó ez, de régen éheztek a gyerekek mondjuk a háború alatt, meg nem értek rá, hogy foglalkozzanak velük a szülők, vagy verték őket, mégis felnőttek valahogy, szóval ő is fel fog. Persze aztán majd lehet csodálkozni, hogy miért nem nyitja a szüleire az ajtót felnőtt korában..
2019. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
53%

De honnan tudod, mit csinál az anyuka egész nap? Lehet, hogy van valami saját vállalkozása, aminek a beindításán dolgozik vagy mondjuk házat újítanak fel és szeretne minél több mindent saját kezűleg csinálni, hogy csökkentsék a költségeket, és abban is csak zavarná ott a kisgyerek (akinek egyébként nem tesz rosszat ha közösségben van, illetve az sem, ha az anyja a vele töltött időben tökéletesen ellátja). Nem tudhatod, ha nem köti az orrodra.


Egyébként persze, a leírtak alapján borzasztóan hangzik az egész, de nem tudjuk mi van a háttérben, és könnyű részigazságok alapján ítélkezni.

2019. márc. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó a 10 hónapos gyereknek nagyon fontos a bölcsis közösség...
2019. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!