Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit gondoltok erről az anyukáról?

Mit gondoltok erről az anyukáról?

Figyelt kérdés

Októberben beadta a 10 hónapos kislányát bölcsődébe, minden nap egész napra. Ő nem csinál semmit, nem dolgozik vagy ilyesmi. Január óta bébiszitter megy a gyerekért a bölcsibe, hazaviszi és ott van náluk este 6ig, addig csak ő foglalkozik a kislánnyal, de sokszor szombatonként is . Nyaron születik majd a kis tesó. Anyuka kitalálta hogy Kecskeméten fog szülni, mert neki ott lakik az anyukája, és leviszi magával a kislányt is, és beadja ott is egy bölcsődébe. Szülés után 3 hetig lesznek lent ..


Szerintem fel sem fogja mit csinal... hogy tudat alatt hogy teszi tönkre a kislany érzelmi világát , kötődését. Természetesen ő nagyon jo anyukának hiszi magat.


2019. márc. 29. 11:00
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
9es: “ az anyja a vele töltött időben tökéletesen ellátja “ abban a napi két órában este 6-8ig??? Jezusom:D nagyon jóhiszemű vagy , de sem saját vállalkozás,sem veszélyeztetett terhesség , sem házfelújítás. Vásárolgat, kávézni jar barátnőkkel, fodrász ,műkörmös ebbol telnek a napjai.
2019. márc. 29. 11:30
 12/35 anonim ***** válasza:
4%
Neked mi közös van ehhez? Az ő dolga. Mellesleg nem vésznek be gyereket maganbolcsibe sem 3 hetre
2019. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
43%
Azt gondolom, hogy semmi közöm hozzá mit hogyan csinálnak ameddig az nem érinti én gyerekem lelkivilágát. Tanácsolom neked is, hogy a saját dolgoddal foglalkozz, sok időt és energiát spórolsz magadnak.
2019. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Vegulis igazatok van, nekem még nincs gyerekem, de legalább tudom , hogy ilyen anyuka biztosan nem szeretnek lenni.:)
2019. márc. 29. 11:45
 15/35 anonim ***** válasza:
96%
Az apa sem különb.
2019. márc. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
42%

Semmit nem gondolok, semmi közöm más életéhez. Amíg nem veszélyezteti a gyereket, addig az ő dolga, hogy mit hogyan csinál.

Nagyapámék 9-en voltak testvérek. Az anyjuk reggel 6-től sötétedésig dolgozott a földeken. A gyerekre meg az vigyázott, aki épp ráért. Mégis felnőttek, és állítom, hogy kevesebb lelki sérüléssel, mint sok mai gyerek. Kicsit túl van misztifikálva ez a "kötődés" téma.

2019. márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
35%
Gondoltuk, hogy nincs gyereked, mert mindig a gyerektelenek a legokosabbak gyerektémában...
2019. márc. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
31%

"az anyja a vele töltött időben tökéletesen ellátja “ abban a napi két órában este 6-8ig???"


Ebből is látjuk, hogy nincs gyereked.

Mert ugye egy 10 hónapos este 8-kor megszűnik létezni...

2019. márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
21%
Neha megdöbbent mennyire másokkal foglalkoznak egyesek a saját életük helyett.....
2019. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
50%

Ne vedd sértésnek kérdező, de mégis mi a nyavalyáért szólsz bele, miért indítasz erről kvázi beszélgetést, úgy hogy még csak tapasztalatod sincs?

Miért ítélkezel más nő felett?

Majd ha anya leszel, akkor fogod érteni, és át fogod látni annak a nőnek az életét, hidd el.


Nincs gyereked, nem ismered gondolom a hátteret, amiért bölcsibe adja a gyereket, vagy igen? Lehet a kislány akar menni. Honnan tudod hogy a jelenlegi terhessége nem veszélyeztetett? És honnan tudod hogy kávézgat egész nap? Követed, vagy mi? Lehet van rá indok, lehet nincs, de szerintem egy embernek lenne joga számon kérni, az a gyerek apja és ennyi. Ha nekik így jó, akkor így jó, te foglalkozz nyugodtan a saját életeddel, gondolom ott is van mit söprögetni, szokták mondani.


Nem értem az ilyen irigy, okoskodó nőket, akiknek nincs gyerekük, tehát a témában egyáltalán nem jártasak, de keserűségükben és unalmukban, hétköznap munkaidőben ez az egyetlen elfoglaltságuk, hogy más embereket köpködnek. Komolyan olyan bánat nők vannak a Földön, egek...

2019. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!