Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek mi az ami azt...

Szerintetek mi az ami azt okozza, hogy egy ilyen helyzetben ne reagaljon semmit?

Figyelt kérdés

Kolleganomrol van szo, a kisbabaja most fogzik es egesz nap csak uvolt, teljesen hulla mar. Penteken zokogva meselte nekunk, hogy a bolcsodebol hivtak, hogy jojjon a gyerekert mert turhetetlen az egesz napos visitas.


Nem vette fel a telefont, ilyenkor a ferjet hivjak ha baj van 2. elerhetosegkent. Tudta, hogy ezert hivjak, nem vette fel mondvan, hogy nem birja tovabb, kell egy kis nyugalom a munkajat sem kepes mar napok ota rendesen vegezni es most az egyszer a ferje is igazan megoldhatna a problemat. Azert o az elso mert a munkahelyunktol 20 perc villamossal a bolcsode, a ferjenek pedig (nem tudom pontosan de valoszinuleg joval tobb de neki kocsija van)


A lenyeg, hogy az ura egy smsben letudta, hogy menjen a gyerekert mert o nem er ra, dolgozik. Ezen osszekaptak, hogy csodak csodajara a kollega nom is.


A lenyeg az, hogy senki sem ment korabban a babaert hanem munkaido utan a kolleganom rendes ido szerint vitte haza.


Ebben a tortenetben kinek adtok igazat? En persze elfogult vagyok csak ezt a reszet ismerem a tortenetnek ezert a kolleganomnek. (En azt sem ertem, hogy a bolcsode ezt miert nem tudja kezelni)



2019. máj. 4. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A bolcsedeben 14en vannak altalaban egy csoportban, ha allami bolcsi. Nem varhato el, h minden nap csak az egyik kicsit babusgassak, sot, ilyenkor az anyuka tudna legjobban megnyugtattni a kicsit.

Szerintem, a legjobb megoldas az elnne, ha kolleganod kivenne egy het szabit, ha mar ugyse megy neki a munka es segitseget kerne az edesanyjatol es igy pihenni is tudna es babajat is tudna vigasztalni.

2019. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kulfoldon elunk, nem tudom hanyan vannak a csoportban, de a no szulei nem elnek itt szoval nincs nagymamazas.
2019. máj. 4. 17:02
 3/11 babyboom567 ***** válasza:
78%

A bölcsődéből, csak baleset, láz, hányás, extrém hasmenés miatt kell elhozni hamarabb a gyereket.A gondozóknak tudni kell kezelni a visítást ahogy írtad.(különben rendszeresen küldhetnék haza a gyerekeket).

Nekem is bölcsis gyerekem van,és én is kimerült vagyok sőt annyira , hogy már fizikai tüneteim vannak(fejfájás, gyomorfájás, reflux, minden légúti fertőzést elkapok,vashiány stb),mégsem tudnám nyugodt szívvel a bölcsiben hagyni, ha valami baja van.

2019. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben, megertem, de itt a felesegnek vagy a ferjnek adnatok igazat?
2019. máj. 4. 17:26
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Babyboom !


Külföldön akkor is el kell vinni a gyereket,ha zavarja a többit.



Kérdező!

Nincs olyan, hogy kinek van igaza. Az megy, akinek egyszerűbb. Jelen esetben a barátnodnek az, plusz őt hívtak először és ő direkt nem vette fel.

Mellesleg lehet keszulni rá, hogy kiteszik a gyereket a bolcsibol

2019. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Az en gyerkemet mar hoemelkedessel hazakuldtek a bolcsodebol szoval, nem teljesen ugy van, ahogy a 2es irja, meg ha papirforma szerint igaza is van. Igy a huzamosan, napokat atsirokatbis hazakuldek, foleg h a baba 1 ev korul lehet!


Se apukanak, se anyukanak nincs igaza!


En nem viselnem el a tudatot h a gyerkem rosszul van, engem akar, vegsosoron az apjat es nem megyunk erte.

Anyukanak akkor kell egy het szabi, plusz az arra az idore napi par oraban babysitter, vagy maradjon otthon apuka is egy hetet, segitseg egymast. Valami csak megoldhato...

2019. máj. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a szülőknek kellene egymás között lebokszolni, hogy hogyan oldják meg (bébiszitter?) vagy osztják fel a feladatokat (váltott szabival), de az gáz, hogy anya nem veszi fel a telefont, mert nem tudhatta, hogy csak nyűgös a gyerek vagy komoly baja van, és az is gáz, hogy apa csak sms-ben visszapasszolja a feladatot, mikor ő sem tudhatta, hogy anyát miért nem lehet elérni. Gondolom, klasszikus a felállás, hogy apa karrierje mindig fontosabb, ezért talán több belőle a pénz is és ezzel az indokkal el is menekülhet bele az otthoni nehezebb feladatok elől, anya meg "kicsit" összeroppant egyedül több irányból nyúzva. Szóval ez inkább párkapcsolati probléma, mint a bölcsődéé.
2019. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
*Szóval egyiknek sincs igaza :) és nagyon nem jó időpontot választottak egymás megnevelésére.
2019. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Apa egy phöcs.
2019. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszi fel mikor a bölcsiből hívják, mert kimerült????

És ha a gyerek épp lázas, hány, összetörte magát????

Az apuka is ugyanolyan felelőtlen, küld egy üzit, amit a másik fél vagy időben elolvas vagy nem.

Mindketten hibásak, nagyon!!!!!

2019. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!