Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek mi az ami azt...

Szerintetek mi az ami azt okozza, hogy egy ilyen helyzetben ne reagaljon semmit?

Figyelt kérdés

Kolleganomrol van szo, a kisbabaja most fogzik es egesz nap csak uvolt, teljesen hulla mar. Penteken zokogva meselte nekunk, hogy a bolcsodebol hivtak, hogy jojjon a gyerekert mert turhetetlen az egesz napos visitas.


Nem vette fel a telefont, ilyenkor a ferjet hivjak ha baj van 2. elerhetosegkent. Tudta, hogy ezert hivjak, nem vette fel mondvan, hogy nem birja tovabb, kell egy kis nyugalom a munkajat sem kepes mar napok ota rendesen vegezni es most az egyszer a ferje is igazan megoldhatna a problemat. Azert o az elso mert a munkahelyunktol 20 perc villamossal a bolcsode, a ferjenek pedig (nem tudom pontosan de valoszinuleg joval tobb de neki kocsija van)


A lenyeg, hogy az ura egy smsben letudta, hogy menjen a gyerekert mert o nem er ra, dolgozik. Ezen osszekaptak, hogy csodak csodajara a kollega nom is.


A lenyeg az, hogy senki sem ment korabban a babaert hanem munkaido utan a kolleganom rendes ido szerint vitte haza.


Ebben a tortenetben kinek adtok igazat? En persze elfogult vagyok csak ezt a reszet ismerem a tortenetnek ezert a kolleganomnek. (En azt sem ertem, hogy a bolcsode ezt miert nem tudja kezelni)



2019. máj. 4. 15:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét szülő alkalmatlan balfék a gyerekneveléshez...

Valójában teljesen mindegy, hogy mi baja a gyeteknek, itt a szülői hozzáállás alapján mindketten megbuktak!

2019. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!