Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Masfel evesen bolcsode?

Masfel evesen bolcsode?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lanyom egy eves, hamarosan szuletik a kisteso. Gondolkozok a bolcsoden, de majd csak ha 1,5 eves lesz. A kicsivel itthon maradnek, mellette csinalnam az egyetemet. Mivel kis faluban lakunk igy van hely a bolcsodeben, nem kizaro ok, ha itthon lennek a masik csoppseggel. Heti 2-3 napra vinnem csak bolcsibe a ‘nagyot’. Valakinek valami tapasztalata, aki hasonlo cipoben jart?:)
2019. máj. 7. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Semmi baja sem lesz, de én inkább minden nap délig vinném, az sokkal kevésbé zavarja meg a napirendjét, mitha hol íyg, hol úgy van.
2019. máj. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Állandóan beteg lesz mindkettő. Fáradtabb leszel, mintha otthon lenne veletek.
2019. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Én nem passzolnám le a nagyot csak mert születik egy új, érdekesebb. Gondolom magadnak szülted a nagyobbat is, nem a bölcsődének. Gondolj bele mit érezne, hogy őt lepasszolod hogy otthon nyugiban babázhass?
2019. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is a betegségek miatt nem lesz jó. Főleg hogy pont az őszi-téli időszakban kezdené. Nekünk olyan is volt hogy akart menni a nagyobb fiam és 2 ÓRÁRA beadtam óradíjban, utána két hétig az egész család szenvedett. A fél éves még nagyon rosszul fogja viselni. Attól meg még te is fáradt leszel.
2019. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk nem vált be, mindenféle betegséget hazahozott a picinek és nem is szeretett menni.
2019. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Add be 6 hónaposan az új gyerekedet a bölcsibe és akkor lesz időd a nagyobbra. Úgy látszik neked tökmindegy, hogy melyikkel vagy.
2019. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Én csak annyit jegyeznêk meg, nem tudom gyedet kapsz e, mert azt megvonják a nagyra, ha bölcsibe adod, és nem dolgozol mellette.
2019. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A betegség miatt én sem ajánlom. Amikor mi 2 évesen elkezdtük nonstop beteg volt. A picinek tuti hordaná haza a bacikat.
2019. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Feltekeny lesz a nagy. Jobb megvarni a 2 eves kort, meg akkor se igenylik annyira a tarsasagot, mint teged.


Egyetem raer majd ha a kicsi is bolcsis lesz

2019. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adtam be a nagyot. Az első fél évben azt hittem, megőrülök tőlük. A második fél évben biztos voltam benne, hogy megőrülök. A harmadik másfél évben reméltem, hogy eljönnek értem és bevisznek a zárt osztályra pihenni. :D Viccen kívül, tényleg nehéz volt. De az se lett volna könnyebb, ha időre kell minden nap összekészülnünk.
2019. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!