Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kirakják a bölcsiböl ha...

Kirakják a bölcsiböl ha munkanélküli leszek?

Figyelt kérdés

Felvették a gyerekemet bölcsibe, összel kezdhetünk. A munkahelyemen a szabadságaimat szept végéig töltöm, természetesen erröl vittem munkáltstoit a bölcsibe beiratkozáskor, mivel feltétel volt jelentkezésnél h mindkét szülönek legyen munkahelye.

Azt mondták h szeptemberben a bedzoktatásnál friss munkáltatoit és jövigazolást kell majd vinni. Na most, a munkahelyem jelezte h nem lesz helyh visszavigyenek, igy miután lejárt a szabim, kirugnak a cégtöl. Mi lesz, ha nem találok uj munkahelyet és nem tudok munkáltstoit vinni a bölcsibe? Akkor bukjuk a helyet és nem járhat a gyerek??

Vagy ha viszek munkanélküli ellátásrol papirt és közben aktivan munkát keresek akkor maradhatunk??


2019. júl. 7. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem mehettek. Ha már járna akkor nem raknák ki.
2019. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igy nem fogjak felvenni a gyereket max ha fizetos a bolcsi
2019. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Már most kezdj elmunkát keresni, hogy szeptemberre legyen honnan munkáltatóit vinni. Így sanszos, hogy magánbölcsit kell keresnetek.
2019. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha már járna, akkor nem raknák ki. De így, ha nem dolgozol, nem hiszem, hogy beveszik, hiszen feltétel, hogy dolgozzál.
2019. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember elején kezditek a bölcsit, tehát amikor elkezd járni, te akkor még a szabidat töltöd, ahogy írtad szeptember végéig. Szeptember elején még tudsz vinni igazolást, mert állományban vagy. Viszont kezdj el gőzerővel már most munkát keresni. Pluszban szerintem ha munkanélkülire mész és aktívan állást keresel (netán átképzést is bevállalsz, ha kell), szerintem ugyanúgy járhat a gyerek.
2019. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Kezdéskor is vinni kell a munkàltatóit, megírja így a munkahelyed? Fel fogja őket hívni a bölcsi, és lehet hogy ki fog derülni hogy te már tudtad hogy nem lesz helyed és becsaptad őket. Így ne számíts tőlük jóindulatra, lehet kiteszik amint lejár a szabid. Lehet hogy jobb lenne őszintének lenni és közben munkát keresni.
2019. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most nézem lehet félreértettelek. Ha egyáltalán nem is viszel munkáltatóit akkor valószínű bukjátok a helyet, igen sajnos. Sőt! Most már a magánbölcsik is munkáltatóit kértek.
2019. júl. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez mindenhol igy van, h felhivják a munkahelyet és ellenörzik h valoban ott dolgozom még?
2019. júl. 7. 21:33
 9/11 A kérdező kommentje:
Szept végéig tudok munkáltatoit vinni ha kell, csak nem tudom h beszoktatás elött v után kérik. Mert ha utána,akkor már lehet kicsuszok a szept végéböl..
2019. júl. 7. 21:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a munkáltatód olyan igazolást fog adni, hogy xy 2019. szeptember x napjáig munkaviszonyban áll nálunk.
2019. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!