Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Védőnői javaslatra felveszik?

Védőnői javaslatra felveszik?

Figyelt kérdés
2 éves a kisfiam szeretnénk neki kistestvért addig nem szeretnék vissza menni dolgozni. Viszont látom, hogy jót tenne neki a bölcsi. Beszélni sem nagyon beszél mert megérteti magát velem, gondoltam új közegben muszáj lenne neki kifejezni magát máshogy. Ez így lehetséges? Vagy csak abban az esetben veszik fel ha dolgozni megy a szülő és viszi az igazolást?
2019. júl. 12. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Védőnői javaslatra előnyt élvez, de nem garancia a felvételre
2019. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem veszik fel és ne is vedd el a helyet olyantól, akinek az anyja dolgozik.
2019. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem veszik fel és nem is tenne neki jót. Az tesz neki jót ha te viszed társaságba. Az más ha dolgozol, de komolyan azt gondolod hogy jót tenne?
2019. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem amúgy anno felvették védőnői javaslatra, bár ott gyermekpszichiateri szakvélemény is társult hozza.
2019. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szívem szerint nem vinném, sőt. De a családban mindenki ezt szajkózza és már elgondolkodtam rajta, hogy mi van ha igazuk van. Igazából ez az egyetlenegy indok, hogy még nem beszél. Kicsit engem is zavar, de nem annyira mint a családtagokat. Szavakat mondogat,mindent megért, de legfőképpen baba nyelven halandzsazik.
2019. júl. 12. 18:58
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Fiúknak 2.5 évig nem kell mindenáron beszélni.Ha fiad már mond szavakat akkor hamarosan beindul nála a beszéd is rendesen.Nekem lányom van.Oktoberben tölti a 2 ugyanott tart mint a te fiad ennek ellenére a védőnő nyugtatott, hogy nincs vele gond és beindul a beszéd is nála hamarosan.1-2 nap maganbolcsin mi is gondolkodunk,de nálunk még igazán nem hiányoznak a különböző gyerek betegségek,mert kemoterápiát kap egy csaladtagunk.
2019. júl. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem max magánbölcsibe veszik fel. Amúgy is igaza van, aki azt írta, ne vegyétek el a helyet olyan gyerek elől, akinek az anyukája visszamegy dolgozni.
2019. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Védőnői javaslattal előnyt élvez a felvételnél, de ez inkább hátrányos helyzet, elhanyagolás esetén szokott előfordulni, a Ti "problémátokra" nem fog a védőnő javaslatot adni. Elsősorban a dolgozó szülőknek van a bölcsőde, ha még nem szeretnél visszamenni dolgozni, vagy tesót terveztek, kérlek ne vidd bölcsibe a gyerkőcöt, mert valószínű nem fog javára válni! Ott lesz majd a tesó, tudni fogja, hogy ti otthon vagytok, neki meg mennie kell a bölcsibe...hát, nem egy ilyen esettel találkoztam már.


/egy kisgyermeknevelő/

2019. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalatokat:)
2019. júl. 13. 09:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Mater munkakeresese miatti igazolast kerj a vedonotol, ha meg nem vagy terhes es ugy, ha varolistan vagytok, talan felveszik :)
2019. aug. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!