Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Jár így nekem az emelt családi...

Jár így nekem az emelt családi pótlék?

Figyelt kérdés

Nem mintha rá lennék szorulva a plusz 1500 Ft-ra!


A párommal felbontottuk a regisztrált élettársi kapcsolatot, mert hogy szeretnénk szétmenni, csak a gyerekkel még nem találtunk megfelelő albérletet. Továbbra is egy házban élünk.

Anyum azt mondta menjek be az Államkincstárba, mert hogy nekem igenis jár az egyedülállós csp.

És hogy majd az óvodában is kérhetem az ingyenes étkeztetést.


Szerintem meg ez nem így van, attól hogy hivatalosan nem vagyunk élettársak, még együtt neveljük a gyereket.


2019. aug. 15. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

El tudod intézni, mert gyakorlatilag bemondásra megy... Kormányablakban is el tudod intézni.


Az óvodai ingyen étkezés azonban jövedelemtől függ, szóval az egy főre eső jövedelmet nézik. Attól hogy egyedül neveled még nem jár automatikusan

2019. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, így járnia kell.
2019. okt. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!