Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Most miért nem küldik hamarabb...

Most miért nem küldik hamarabb a családi pótlékot?

Figyelt kérdés
Mi csórók vagyunk és nagyon jól jött volna most a gyessel együtt, a fizetés is csak jovohet közepén jön. Bevernem a kormánytagok képét, elhiszem leszarjak, milliós fizetesekkel.
2019. okt. 29. 09:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
81%

Mert vége a kampánynak.

Egyébként én nem vagyok biztos benne, hogy nem küldik meg a héten. Mi semmi hivatalos infót nem kaptunk az utalás időpontjáról, pedig szoktunk kapni minden hónapban emailt róla (kissebb pénzintézetnél dolgozom). Akkor is küldenek emailt, ha a megszokott rend szerint utalják és akkor is, ha eltérnek tőle. De most hallgatnak. A honlapjukra meg már felkerült több időpont is...

2019. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
64%
Azon is csodálkozom, hogy fizetést kaptok...
2019. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
Jó, ez az álszent duma. Ha tudnád, hányan várják. Szerintem jobb munkahelyem van mint neked, meg az is lehet többet is keresünk. De ebben az országban megélni az katasztrófa, persze hacsak nem fityiszes vagy.
2019. okt. 29. 10:14
 4/66 anonim ***** válasza:
73%
De azért nyilván megszavaztad őket...
2019. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:
Én biztos nem...
2019. okt. 29. 10:31
 6/66 anonim ***** válasza:
92%

Kedden jön. Nem küldik előbb, mert minden hónap 1-2 napján van utalás. Ugye elseje ünnep, így tolodik.

Nincs ra indok, hogy előbb jöjjön, se sulikezdés, se karacsony, sem anyámkínja.

Azért mi sem vagyunk csilliárdosok, 2 gyerek van, de nem várjuk soha remegve a családit. Múltkor pl úgy vettük észre, hogy megjött, hogy többet vásároltunk, mint amennyi azon a kártyán van, amire a csaladi jön és ki tudtuk fizetni.

Úgy kell gazdálkodni, hogy ne akarj képeket beverni, mert nem kapod meg 29-én a csp-t.

2019. okt. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem inkább a saját képedet, amiért bevállaltál úgy gyereket, hogy hó végén kajára sincs. Szültél ezek szerint a semmire 0 megtakarítással.
2019. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
85%

Szóval csóróként, 0Ft megtakarítással gyereket vállaltok, de még te akarod mások képét beverni.. Ez igen.

Arra még nem gondoltál, hogy nem kellene úgy gyereket gyártani, hogy hó végére nem futja kajára és Gyk-n remegsz a családiért??

Egyébként megnyugodhatsz, nem fog megjönni a héten, csak a jövőhéten....

2019. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
91%

"Szerintem jobb munkahelyem van mint neked, meg az is lehet többet is keresünk. De ebben az országban megélni az katasztrófa, persze hacsak nem fityiszes vagy"


Micsoda mélyreható és jól alátámasztott megállapítás ez, főleg egy idegennel szemben.. :D Ha annyira nagyon jól kerestek, mit nyivákolsz itt a sz*aros pár tízezres csp-ért?! Talán nem kéne csóróként, úgy hogy hó végére kajára se futja kölköt gyártani, akkor talán nem itt hőbörögnél, hogy bevernéd ennek meg annak a képét!

Eszem megáll.

2019. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
42%

Akkor jönne aztán a népességfogyás, ha azok nem szülhetnének, akik gyerekkel lenullázznák magukat hónap végére:)


Ismerős anyuka luxuslakást épített, de új pólót is meggondolnak a szülők, mert nagy a hitel, hiába keres apuka 400at, anyuka fizuja kiesett a gyerekek miatt.., 200 elmegy hitelre, 100 rezsire, a maradék kaja, kocsi, fogyócikk, bérlet..


El tudjátok képzelni, hogyha levonnánk az aktuálisan kevesebb bevételű családok gyerekeit, kb 1 millával, de inkább többel(hisz 17-18-18 évesen is suliznak a gyerekek, évvesztesként nyelvi tagozaton meg 20 évesen érettségiznek..) lennénk kevesebben az országban?


Hogy a munkaképes korú emberek nem nőnének, hanem 10-20-30 év alatt a felére csökkennének? Hogy nyugdíjasok sem kapnának nyugdíjat, pedig egyre több van belőlük a várható élettartalom növekedése miatt?


Az államnak, nekünk, szükségünk van a gyerekekre, akár csórók, akár nem, különben mindenki eltarthatná az idős rokonait és akkor már nem egy 10 kilós gyerek szedi ki a pénzt a kasszádból, hanem 2 beteg felnőttet kell etetned.. Így is ebbe az irányba haladunk, ezen csak lassítani lehet, amit az ilyen csóróbb családok gyerekei tudnak megtenni!


Nem vagyok fideszes, a lenyúlt pénzekből milliók életét lehetne jobbá tenni, csökkenteni a társadalmi egyenlőtlenségeket, de ebben az egyben igazuk van..Hogy miért érdekel? Mert gyerekem van és 20 év múlva is élni fog, sőt, 50 év múlva is, és nem akarom, hogy majd akkor engem tartson el, mikor a saját gyerekeivel és életével kelljen foglalkoznia!


Szüljön mindenki, csórón és pocsék szülőkkel is jobb élni, mint nem élni.

2019. okt. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!