Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Családi pótlék folyósításához...

Családi pótlék folyósításához számlaszám módosítást lehet online intézni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akárhogy keresgélek az interneten, csak egy űrlapot találok, melyen bejelenthetem, hogy bankszámlaszám változás történt.

Valóban nem lehet online elintézni? Illetve az űrlapot hova is kellene címezni, ha már postára kellene adni?


Ha valaki jártas benne kérem segítsen, tudom lehetne őket hívni is, de nem rajongok a fél órás automata szövegekeért :)


2021. febr. 11. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Faxon lehet


Fax pedig van online

Par hete megkerestem mar valakinek

2021. febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy beküldöd azt az űrlapot a személyi igazolványod és lakcímkártyád másolatával együtt a lakóhelyed szerint illetékes kormányhivatal családtámogatási osztályára, vagy pedig e-papír használatával leírod, hogy milyen ellátást szeretnél milyen banknál vezetett, milyen számlaszámra kérni a jövőben, és le kell még írnod, hogy a számla felett rendelkezési joggal rendelkezel.
2021. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!