Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Felülvizsgálatnál, ha a...

Felülvizsgálatnál, ha a levélben amiben küldöm az ügyiratszám, ha 1-el elér az mekkora probléma? Ugyanaz az osztály kapná meg, mint a helyes számmal. A többi lent.

Figyelt kérdés

Két dokumentumot kaptam a kormányhivataltól és én nem a végzését írtam rá. Annyi a különbség, hogy a 2022 előtt 4 helyett 3 van.


Tájékoztassam őket erről emailben vagy ennyitől még azok kapják meg a dokumentumot akiknek kell? Mindkettő CST-ről jött tehát a családtámogatási osztály kapná meg.


2022. febr. 3. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:

És mi van a 3, illetve 4 ELŐTT? Nagy valószínűséggel itt a 3 és a 4 az nem ügyiratszám, hanem a kiküldött dokumentum alszáma.

Nálunk pl. így néz ki egy ügyiratszám: aa/11111-1/2022. A betűjel általában a hivatalra jellemző azonosító, aztán jön az ügyiratszám, kötőjellel az aktuális dokumentum alszáma /az évszám.

2022. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megye- CST-2978 ez mindkettőnél egyforma majd 3 a válaszukon egy dologra, és 4 a végzésen majd 2022
2022. febr. 3. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor úgy van, ahogy mondtam. A 3 és a 4 csak alszám. a CST-2978 maga az ügyiratszám. Ha azt ráírtad, akkor nem lesz gond.
2022. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi. :) Gondoltam írok nekik mailt de elvileg tudják hova megy meg a végzést is elküldtem kinyomtatva.


Mindent online küldtek amúgy el és nem küldtek postán semmit.

2022. febr. 3. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor is kapnak alszámot a küldemények, ha online küldik, mert be kell iktatni minden kimenő levelet, végzést, stb.
2022. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem és köszi. Akkor remélhetőleg ebből nem lesz gond. Bár úgyis egy osztályon van az egész és csak rugalmasak valamennyire még a hivatalban is.
2022. febr. 3. 20:40
 7/7 anonim ***** válasza:
A főszám a lényeg.
2022. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!