Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mi ma sem kaptunk szja vissza...

Mi ma sem kaptunk szja vissza térítést, meddig utalják?

Figyelt kérdés
Minden ismerősömnek kiutaltak ma, de mi nem kaptunk, pedig levelet küldtek, hogy jogosultak vagyunk rá.
2022. febr. 11. 17:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell aggódni. Mi sem kaptuk meg a férjemmel és több kollégám sem. Volt, ahol az egyik fél megkapta, a másik még nem és ugyanarra a számlára.

Feltorlódtak az utalások a bankoknál.

2022. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%

Kb már a csapból is ez folyik.

Hol élsz te, szatyorban?!

2022. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%
Komolyan hogy napi szinten 600an remegnek mint a kocsonya h mikor kapják már meg a pénzt... Én megkaptam ma, de nem remegtem utána, főleg hogy midnenhol azt mondták hogy február 15IG mindenki megkapja, 11e van. Komolyan, a nyugdíjas nem remeg így a havi apanazsert.
2022. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

Imádom h az ilyen észlények miatt (mert az e-bankon ülnek és nyomják a frissítést h " meggyütt e a píz") Nem tudtam az új kártyámat aktiválni, mert lefagy, vagy be se lép.

Agymenés.... Alig várom h mindenki megkapja már akinek jár, es ne ezzel legyen tele az fb meg a gyk, meg minden is

2022. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

4!

Ugyan ez.

Reggel 8tól 14óraig próbalkoztam belepni a bankomba, hogy egy nyamvadt utalást végre tudjak hajtani (ami amúgy s.o.s. lett volna).

De vagy kidobott a rendszer, vagy alapból hibaüzenetet írt.


Elhiszem hogy örül mindenki, mint majom a farkának, de igen. Ez a bank lefagyasztás, mert mindenki lesegeti a számlát, na ez mar szánalmas.

2022. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
14.-ig kell megkapni. Nálunk is a férjem megkapta, én nem. Majd biztos hétfőn.
2022. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
35%

Mondjuk úgy kéne gyereket vállalni, hogy ne ezen remegjetek, hogy mikor érkezik már.


Szánalmas :(

2022. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk is a páronak megérkezett, nekem nem. Neki igényelni kellett, nekem nem, mert én kapom a cspt.

Amúgy én is nagyon várom, mert jó lenne látni az egyenleget ezzel a plusz összeggel, ami így egész helyeske lenne.

2022. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
58%

Mi múlik ezen a pár napon, komolyan? Meg fogja kapni mindenki, nyugalom. Annyira unalmas már.

De hogy válaszoljak is. Én ma este kaptam meg az összeget. A férjem még nem kapta meg. Majd megérkezik az is.

2022. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%

Senkinek nem ezen a pár napon múlik... Gondolom annyi az egész, hogy aggódnak, hogy mi van, ha vahon hiba történt és nem kapják meg. Ha utánaolvastok, rengetek hibázás történt, nagyon sokan jóval kevesebb összeget kaptak tévesen. (Nem csoda, rengetek munka volt ez.)


Egyébként én megkaptam, a férjem nem. Nyugi, hétfőn megjön. :)

2022. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!