Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Kérhetnek munkáltatói igazolást?

Kérhetnek munkáltatói igazolást?

Figyelt kérdés
Ügyfélkapuval, elektronikusan igényeltem családi pótlékot. Az Államkincstár tájékoztatója alapján csak a személyi igazolványom képét kellett feltöltenem. Erre jött egy felszólítás hiánypótlásra, hogy küldjünk be munkáltatói igazolást, mióta vagyunk alkalmazásban. Ez normális? Ha mindenkitől várnak ilyet, miért nem találtam meg sehol, mint követelményt?

2023. febr. 2. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a családi pótléknak köze nincs ahhoz, hogy van e munkahelyed.
2023. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tévedés történt. Családi pótlék mindenkinek jár (akinek van gyereke), munkától független. Hívd fel őket!:)
2023. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Férjed otthon biztosított? Akkor szokták kérni, ha az egyik fél máshol biztosított.
2023. febr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindkettőnknek kizárólag Magyarországon van munkaviszonyunk, itt adózunk, itt élünk.
2023. febr. 2. 23:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak családi pótlékot igenyeltel?
2023. febr. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is most igényeltem a családi pótlékot ügyfélkapun, de tőlem semmi ilyet nem kértek. Másnap jött a határozat, elfogadták és tegnap utaltak is. Szerintem is hívd fel őket.
2023. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!