Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Megkaphatom ma az utalást?

Szandy89 kérdése:

Megkaphatom ma az utalást?

Figyelt kérdés

Nekem eddig a postás hozta a családit és a gyest.

November közepén írtam a MÁK-nak egy levelet,hogy ezentúl szeretném ha utalásban küldenék! Vissza is írtak,hogy rendben van! De ma még nem kaptam semmit. K&H-s vagyok! Van aki nem kapta még meg?


2013. dec. 3. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ma még megkaphatod. Nekem is csak fél órája jött meg, én Erste-s vagyok.
2013. dec. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 hónap is eltelt mire feldolgozták a papírokat és végre a számlára küldték a pénzt, nem pedig a postás hozta.
2013. dec. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az igen! De akkor mért küldték a levelet,hogy jó akkor ezentúl erre a számlaszámra küldjük???
2013. dec. 3. 10:01
 4/4 gabee9 válasza:
Nos ilyen esetekben 30 nap az átfutási idő és ezért lehet, hogy az ehavit még kézbe kapod. És ha közben elkezdődött az ügyintézés, akkor csúszhat akár a kézbesítés, akár az utalás, sajnos sok időt is akár ..
2013. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!