Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Nem értem ennyire lusta...

Nem értem ennyire lusta valaki vagy csak nem figyel?

Figyelt kérdés

Nem bánom hogy hó végén 20x megkérdezik hogy mikor jön a családi,de mikor 3 kérdéssel feljebb valaki megkérdezi,,az kicsit bosszantó.Ma kb. 4x láttam ezt a kérdést,nem tudom valaki nem használja a keresőt?vagy csak belép ide és gyorsan kiirja a kérdést anélkül hogy legalább pár kérdésen átfutna?

Most lehet sokan nekemesnek...de nem bánom,ha már ugyis annyi értelmetlen kérdés van itt,beállok a sorba :))


2014. ápr. 14. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak ír, anélkül, hogy előtte olvasna. Ez lehet időhiány miatt vagy nemtörődömségből. Tényleg bosszantó tud lenni, nem kell elolvasni az ilyen kérdéseket, ha mégis elolvasod, akkor nem kell vele törődni.
2014. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem nem bosszant, mert lehet tényleg időhiány miatt nem nézi vissza a kérdéseket...de mondjuk mivel van külön családi pótlék kategória,nem lenne nehéz...:)
2014. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt egy válaszoló aki megirta az első kettőnél hogy hivatalos levél szerint mikor utalnak,de a harmadiktol már ő se írt....
2014. ápr. 14. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!