Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Az áprilisi családi pótlékot...

Az áprilisi családi pótlékot május 6. -ra küldik ki, vagy még április végén utalják?

Figyelt kérdés

Lesz május 1.-je, akkor nem küldenek, péntek az most munkaszüneti nap lesz, hétvégén ugye alapból nem küldenek, szóval marad a hetfő? Ami kedden jön meg.

Vagy ilyen esetben még 1.-je előtt megérkezik? Hogy szokott ez lenni?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. ápr. 22. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A csapból is ez jön itt a gyakorin, hogy a számlás 29én utalnak és 30 lesz rajta a postás 25én kerül postára utána viszi a postás. Mindenki megkapja ebben a hóban.
2014. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem kell idegesnek lenni, a főoldalon egyből rámentem az új kérdés-re, nem nézegettem.

De azért köszönöm!

2014. ápr. 22. 17:06
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Mikor rànyomod, hogy kérdés kiíràsa, kirak egy csomó hasonlót, majd megint rà kell nyomni. Azt is el kéne olvasni. Nem véletlenül kérdez rà!
2014. ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2014. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló, szoktam nézni, és most nem adott ki olyat :)

Utolsó, köszönöm!

2014. ápr. 22. 20:32
 6/9 anonim ***** válasza:

4es vagyok

szívesen :)

2014. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én néztem a kérdések között, de nem találtam és megkérdeztem én is. sőt. neztem a mák honlapján is de a közleményeket nem csak az időpontokat. de kiküldik hamarabb. én eleve el sem olvasom azt a kérdést amire nem tudok érdemben válaszolni vagy ha nem vagyok a válaszokra kíváncsi
2014. ápr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes hogy elõbb utaljåk.csak azt nem értem miért kell undokoskodni ållandóan , miért nem lehet a kérdésre egyszerüen vålaszolni! Histen ezért van ez az oldal
2014. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hiszen bocsi csak telórol ìrok
2014. ápr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!