Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Családi pótlék, GYES. Aki...

Családi pótlék, GYES. Aki postai úton kapja és pesti az megkapta már az mostani havit (augusztusit)?

Figyelt kérdés

2014. aug. 4. 18:29
 1/10 Paraszt_Mári ***** válasza:
36%
ja
2014. aug. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az augusztusit mindenki szeptemberben kapja. A júliusit ma kapták meg azok, akik számlára kérték. A postai kifizetés talán csütörtökön
2014. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz?:D postai úton is legkésőbb 5-én kapom meg az e havit..AUGUSZTUSIT...augusztusban...decemberit mikor kapnám januárban ? januárban meg 2-t vagy kimarad valahogy 1 hónap?
2014. aug. 5. 10:15
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Akkor gondolkodj! A decemberi fizetést nem januárban kapod? DE!! A januárit meg februárban és így tovább!!!

a családi pótlékot és a gyest is mindig utólag kapjuk. most kaptuk a júliusit, az augusztusit meg szeptemberben. A lányom június 04-én volt 3 éves, és júliusban kaptam meg a 4 nap gyest, ami még járt.

2014. aug. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A családit/gyest utólag fizetik mint a fizetést.Ausztusban a júliusit,szeptemberben az augusztusit,októberberben a szeptemberit stb.


És ne várd,nem lesz dupla!

2014. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Aki számlára kapja augusztus 4.

Postai kifizetések napja augusztus 6-7 szerda-csütörtök.

2014. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha az augusztusit kapnák augusztus elején én miért kaptam fél gyest? :) :) Julius közepéig voltam jogosult, és most fél havit küldtek. Ez mindig így volt és így is lesz! Utólag kapunk minden jövedelmet, soha nem előre!
2014. aug. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szűzmária!!!!!!!
2014. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzátennék,hogy a nyugdíjból a tárgyhavit küldik :)
2014. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Inesszke válasza:
Sajnos én még most sem kaptam meg://
2014. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!