Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Családi pótlékot másik számlra...

Családi pótlékot másik számlra szeretném átkérni, de szintén utalással. Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Férjem számlájára menne.amit utána közös számlának csinálnak meg.saját számla megszűnne vagy szuneteltetném ha lehet.
2014. aug. 26. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Csakis ugy tudod atiratni ha a te neveden van a szamla vagy mar tarstulajdonos vagy. En azt hiszem igy lehet. Nem olyan regen en is atkertem, mondjuk en meg most gyest kapok es plusz csaladit, de nekem ezt kertek hozza. Nem tudom h csak a csaladihoz ez kovetelmeny-e.
2014. aug. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérvény kell nekik irni h a masik szamlara akarod utaltatni
2014. aug. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt találtam,hogy levélben kell intézni. De vajon lehet faxon is vagy csak postai levélben?
2014. aug. 26. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!