Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Lányom januárban töltötte a...

Lányom januárban töltötte a 20. élet évét nappali tagozaton tanul most szerzi meg az érettségit, árva ellátást kap . S Meddig jár a családipótlék? Árvasági tudom 23 éves korig jár. Valaki van ebbe a helyzetbe?

Figyelt kérdés
Családi

2014. szept. 22. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Már nem jár neki. Abban a tanévben járt utoljára, amikor betöltötte a 20. életévét.
2014. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Idén janur 28-án töltötte a 20-at
2014. szept. 22. 17:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Küldtek egy levelet hogy nem jogosult de én még nem igazoltam le hogy jár továbra is iskolába . Én abba a hitbe voltam hogy 23 éves koráig jár. Ha jól értem akkor még ebbe az évbe jár mert idén töltötte a huszat?
2014. szept. 22. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem jár, addig a tanév végéig járt, mikor betöltötte a 20. életévét, kivéve, SNI-s.
2014. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tanév számít, és nem az év. Már nem jár neki.
2014. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi értem, mire ki írtam már meg értettem. Még a nyári szünetre kapta azért csak most jött a levél. Ez van eddig járt.
2014. szept. 22. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!