Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mennyire jogos ez a banktól?

Mennyire jogos ez a banktól?

Figyelt kérdés

2 számlám van az adott banknál,az egyikröl vonják a lakáshitelemet,a másikra érkeznek a jövedelmek.

Most egy hét csuszásban voltunk a lakástörlesztővel,és ami a másik számlán volt pénz(többek közt gyerektartás ami oda érkezett) azta bank önkényesen átvezette a lakáshiteles számlára,és igy egy fillérem se maradt.Ezt mennyire tehetik meg??


2014. szept. 30. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megtehetik. Ha megnézed a szerződést, akkor meg is találod benne.
2014. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Nálunk ezert nullázodtunk le majdnem teljesen.
2014. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

teljesen rendben van, egyrészt ez van a szerződési feltételekben, másrészt értesíteniük kellett volna róla (pl. netbank üzenetben), valószínűleg ez meg is történt.


A hitel fizetése neked is nagyobb érdeked, mint az, hogy legyen szabadon elkölthető pénzed, és nekik is. tök logikus, ami történt.

2014. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de 2 hétnél többet sose kések vele,hisz egy honapban egyszer kapok csak fizut....párom most talált munkát magának,és egy fizetésböl nem tudunk megélni,ezért is probáltam pár ezret tartalékolnia köv. fizuig...erre teljesen levontak mindent,most ha nem lenne segitségem,miböl veszek gyogyszert a gyerekemnek??
2014. szept. 30. 15:29
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A bank nem tudhatja hogy neked milyen jellegű problémáid vannak, ő csak a szerződést tartja.
2014. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A bank nem jótékonysági intézmény.
2014. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, a banknak az számít, hogy neked hosszú távon nagyobb érdeked fizetni a hitelt, és neki is, mint hogy gyógyszert vegyél. és látod, megoldottad valahogy, míg a hitelt nem tudtad volna. 2 hetet csúsztok rendszeresen, akkor biztosan megelégelték.
2014. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Megtehetik.
2014. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Vállaltátok, fizesd. Annyira nem bírom az olyan embereket, akik, mikor pénzt adnak nekik, örömmel felveszik, aztán mikor vissza kéne fizetni, hőzöngenek...
2014. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Fizetem lassan 10 éve rendesen,az utobbi fél évben párom nem talált munkát,külföldön is megpróbálta,de nem jött össze,így egy keresetből éltünk,ezért volt a csúszás.

Most kezdett dolgozni,igy majd egyenesbe jövünk,na de aki hónapokkal csúszik már azokkal nem tesznek ilyet csak aki egy hetet?

sajna semmiféle támogatásra nem voltam jogosult,mert az meg az önkormányzatot nem érdekli h hitelem van,szerintük 120 ezerböl vígan él 3 ember.

Azért kiváncsi lennék a helyemben ki hogy reagált volna?hogy oldottátok volna meg a hó végét ha semmi segitség nincs?

(én most kértem fizuelőleget...ez van,máshogy nem ment...)

2014. okt. 1. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!