Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Aki itt meg szokta kérdezni,...

Aki itt meg szokta kérdezni, hogy mikor jön a családi annak tényleg annyira ki van centizve a pénze?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 13. 17:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem több variáció van.


Van, aki valóban elkölti, van, aki provokáció miatt, van, aki unalmában kérdezget.


A szomszéd 6 gyerekes, csütörtökön már NEM volt pénze! A kezébe nem adnék egy fillér családi pótlékot se!

2015. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Vannak sokan akik igy élnek h erre várnak.

Nekem jol jön h kicsit elöbb utalnak most de nem életbevágóan fontos(jött váratlan fizetnivaló ebben a hónapban ami 50ezer ft,másnak is lehet hasonlo váratlan kiadása,igaz ebböl nem az a 12ezer fog kisegiteni,de jól jön:)

2015. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Igen, nekem ki van centizve sajnos.
2015. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%

Van ahol tényleg nincs pénz.

És van ahol 6 számjegyű és ebből élnek egy hónapig.



Átlagos családnál azért nem szokott sürgős lenni. :)

2015. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%

Úgy kell családot alapítani, hogy ne hónapról hónapra keljen élni. Rohadt nagy élmény lehet a nagy család, ha közben hó közepén már remegni kell, mert mi lesz?

Meg talán fizu után nem megrakodva fölös cuccokkal kéne kitolni a bevásárlókocsit a hipermarketből...

A legtöbb magyar pénzügyi analfabéta.

2015. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó: De nagyon tudod osztani az észt, látszik, milyen sivár az érzelmi életed, nem cserélnék veled még így szegényen sem.

Van olyan élethelyzet, tragédia, amit nem lát előre az ember, én sem így terveztem, hogy egyedül maradok szülés után albérletben a gyerekkel, de ember tervez, Isten végez.

2015. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

Pedig van igazság benne, utolsó...


Mire jó felelőtlenül 6 gyereket vállalni? Utána meg türelmetlenség, verik őket, éheznek...

2015. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

én sem értem, hogy az a tízezer forintra számítanak?

és ha késik nincs mit enni?

bátrak, hogy így vállalnak gyereket

2015. ápr. 13. 18:48
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

Igen sokszor van úgy hogy nincs mit enniük. Személyesen ismerek egy ilyen anyukát. Hó elején már idegeskedik(Mikor utalják már), aztán ha megkapja, 2 napig buli van. Meki, fodrász, ruha, cigi, műköröm, stb..

Ha elfogyott, jön a sírás, meg a kéregetés, aztán meg a sértődés ha nem kap. Pedig neki csak 1 gyereke van!

De sosem a baba az első.:(

2015. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
És ha 3 gyereke van és nem 10ezerről beszélgetünk? Meg amúgy én legtöbbször akkor látok ilyen kérdéseket, mikor nem teljesen egyértelmű, hogy még ünnep előtt vagy utána kapják meg a CSPt.
2015. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!