Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ma fog jönni a családi pótlék?...

Ma fog jönni a családi pótlék? Vagy pénteken?

Figyelt kérdés
Másik portálon olvasok mindent. Mikor fog jönni?
2015. júl. 1. 07:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%
ma utalnak és holnap lesz a számlán.
2015. júl. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is ahogy első írja. Oké, hogy ma köztisztviselők napja van, de gondolom az ügyintézők utaláskor nem ott ülnek , és nyomkodják a gombokat egyesével, hogy utalj!, hanem a rendszer van beállítva, és indítja az utalást.
2015. júl. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
6%
ugyvélem csak is péntek elöbb nem ma nem utalnak semmiképp csak holnap
2015. júl. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
51%
Én is köztisztviselő vagyok, ma a fű se nő. Utalni se fognak. Valóban nem egy ember nyomkodja egész nap az utalást, de az utalás elindítást valakinek jóvá kell hagyni. Nekünk is ilyenkor csúszik a fizetés hátrafelé, ha hó eleje hétvégére esik, vagy szabadnapra és nem hétköznapra, hogy utalni lehessen.
2015. júl. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
55%

Érdekes, tavaly is volt köztisztviselők napja, mégis megjött július 2-án a családi pótlék..

Most is meg fog érkezni az utalás holnapra.

2015. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát most erre kíváncsi leszek :)
2015. júl. 1. 09:01
 7/33 anonim ***** válasza:
8%

Hát rohadt jó pedig holnapra várom mert nagyon nincs pénzünk , egèsz pontossan 400 ft van

Èn úgy tudom ès az oldalon is 7gy van kírva hogy 1-jén utalås és csüt vagy pèntek szåmlán!!

Amigy meg már a hócipőm tele van hogy mindig van valami amièrt nem utalják normålis időben vagy Semmelveisz nap vagy köztisztviselő nap vagy meg van èppen nem unjál már, ja persze nem nekik kell a pènz!!

2015. júl. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
40%
juj akkor nem jut eszedbe panaszkodni ugye, mikor előbb utalnak, hogy elmajálisozhasd?
2015. júl. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Kitartást utolsó! Reménykedjünk...
2015. júl. 1. 09:30
 10/33 A kérdező kommentje:

A válaszom természetesen a 7nek szólt.


Te meg utolsó, elég undorító vagy hogy a földön fekvőve belerúgsz mégegyet. Csak gratulálni tudok és reménykedni hogy a gyerekeidnek nem ezt tanítod és adod tovább!

2015. júl. 1. 09:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!