Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » (Anglia) Meddig jar a House...

(Anglia) Meddig jar a House Benefit?

Figyelt kérdés

A parom mar 8 honapja kapja, itt szult Angliaban.

Valami olyasmit hallottam 1,5 eves kora utan, mar 6 orat kell neki dolgozni es csak akkor kapja tovabbra is 18 eves koraig.Nem tudom pontosan, mert nem irnak rola konkretan sehol.



2015. júl. 8. 19:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Housing Benefit
2015. júl. 8. 19:24
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem a housing benefit a jövedelmetektől függ, nem a gyerek korától. de a helyi councilnál kéne érdeklődni.
2015. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan kik az igénylők? Az anya egyedül neveli a babát? Van rajra kívül 18 év feletti kereső a háztartásban?
2015. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok ugy tudjak egyedul neveli en nem vagyok bejelentve a cimre es igy fizetik szinte a teljes lakast.persze a jovedelemtol fugg , most heti 16 oranal tobbet nem lehet dolgozni, de ez valtozni fog csak nem tudom mikortol es stb...aki igy tudja a valasz egyszerubb mint 1 napig hivni oket ha felveszik ...
2015. júl. 9. 09:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát benefit csallók vagytok, amit jelenleg 3 év börtönnel is súlythatnak, valamint vissza kell fizetni a jogtalanul felvett összeget kamatostul. Én a helyetekben sürgősen bejelenteném, hogy te is ott laksz, mert ha más jelenti be, akkor nagyon csúnyán fogtok járni. Tessék bevallani a teljes bevételeteket, aztán annak függvényében majd eldönti a council, hogy mennyi housing benefitre vagytok jogosultak. Amúgy nem igaz, hogy heti max 16 órát lehet dolgozni, nem tudom honnan vettétek ezt. Minimum kell 16-ot dolgozni, azért kap most housing benefitet, mert a maternity munkaviszonynak számít. Tehát ha lejár a maternity, akkor egy vasat sem fog kapni. Sürgősen intézkedjetek!
2015. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bob the builder ***** válasza:
100%
Mennyire nem meglepő hogy benefit csalók vagytok.
2015. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szomoru :(
2015. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!