Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ügyfélkapun keresztül hol...

Ügyfélkapun keresztül hol tudok kérni családi pótlékról igazolást? Nem találom sehol. Bölcsihez kellene.

Figyelt kérdés

Kerestem a "cs" betű alatt,de csak igényelni lehet meg hasonlók,kerestem az "I" betű alatt is,hogy igazolás,de mindent találtam,csak ezt nem. Olyan van,hogy igazolás tanulói jogviszony fennállásáról(családi pótlék) de az alatt is más van. A legközelebbi MÁK tőlünk 45 km,átszállással persze; nem szívesen buszoznék ennyit kisgyerekkel.

Aki mostanában ilyet intézett,köszönöm,ha válaszol!



2015. aug. 1. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Az a papír is jó amit az igénylés, és megállapítás után kaptál postán keresztül.

Tehát amiben megfogalmazták hogy jogosult vagy rá, és kapni fogod.

Én is ezt adtam oda

2015. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm,akkor nem szaladgálok,mert tényleg sehol nem találtam az ügyfélkapun;pedig itt a kérdések közt is volt már hasonló.

Családi pótlékot lehet intézni,azzal semmi baj,minden ehhez kapcsolódót megtaláltam,csak ezt nem.Ment a zöld kéz!

2015. aug. 1. 20:10
 3/3 anonim válasza:
Esetleg valaki tudná a választ az eredeti kérdésre? Mert nekem nincs már meg az a papír ennyi év után.
2021. júl. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!