Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Van valami igazságalapja...

Van valami igazságalapja annak hogy duplán jön a családi az iskolakezdés miatt?

Figyelt kérdés

Mert azt olvastam hogy úgy jön duplán hogy augusztus végén érkezik a szeptemberi!

Mit ne mondjak jó lenne!!


2015. aug. 2. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
2015. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Igen , augusztus végén megkapjuk a szeptemberi családit, és legközelebb majd csak októberben kapunk!
2015. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem ilyedek meg mert októberben kapjuk , az iskola fontos!!

Majd félrerakok egy kis pénzt!!

2015. aug. 2. 18:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én is hallotam de nem duplán jön hanem előbb utalják a szeptemberit .
2015. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ma kérdezte tőlem is az egyik ismerős. Minden évben eljátsszák hogy duplán jön,de egyik évben sem jön duplán. Sok-sok évvel ezelőtt volt dupla családi iskola kezdésre.

Nem értem hogy miért kellene korábban jönnie a szeptemberinek? Tavaly sem jött korábban,akinek nagy szüksége van rá,az gyermekvédelmit igényel,azt augusztus utolsó hetében osztják,gyermekenként 5900 Ft utalványban,amit nálunk már a zöldségesben is be lehet váltani,a kínaiban is átveszik.... aki meg "Nike cipőt a gyerekre,másban nem lehet" típus,annak meg nincs szüksége a korábbi utalásra! Remélem nem jön korábban!

2015. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5 válaszoló azt hiszem kicsit el vagy tévedve, nem úgy működik hogy igényelsz aztán kapsz meg augusztusban osztják!

Pl mi is igényeltünk aztám jól beintettek mert a jövedelmünk túllépte a jövedelemhatárt!!

Nem tudom hol élsz te hogy elég 5900ft vagy mennyit is irtál, a füzete és egyéb apróságra talán elég!!

Nekünk eddig pl már 4-5000 ft van a suli és a majdnem legolcsóbbat vettük meg , és még ami a listán van abból kb a fele nincs meg!! És nem Nike cipőt fog kapni a gyerek az tuti!!

2015. aug. 3. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Augusztus 27-én utalják a családi pótlékot.
2015. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A szegény ember előre gondolkodik! :-)

Én speciel minden hónapban megveszek pár dolgot- pár füzet,ceruza,radír,ami kellhet az iskolában. Így nem olyan megterhelő az iskola kezdés!

Mire pl a gyermekvédelmi jön,addigra majdnem mindenki megvett mindent- kevés az az ember,aki az utolsó pillanatra hagyna mindet! Így a vélhetően többség a gyermekvédelmiből már csak él családiig.

Akinek esze van,nem hagy mindent az utolsó pillanatra! hiszen minden szülő tisztában van azzal,hogy minden év szeptemberétől iskola/ óvoda!

2015. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó képzeld én is ezt teszem , veszek pár dolgot ,a füzeteket anyukám meg is vette, szìnesceruza, tempera, , vízfesték , hb- s cerka,tolltartó, megvan
2015. aug. 8. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!