Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mennyi ideig tart kiküldeni...

Mennyi ideig tart kiküldeni egy igazolást a családi pótlékról?

Figyelt kérdés

A Magyar Államkincstár honlapján keresztül küldött alábbi elektronikus levelét a rendszerünk regisztrálta.


Köszönjük, hogy kérdésével hozzánk fordult.


A válasz megérkezéséig szíves türelmét kérjük.


6 hete csak várok :(


2015. aug. 11. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemesebb postai úton kérni,de úgyis lassú. A màknàl semmit nem kapkodnak el. Nekem màsfél hónap volt,szerintem lassan megkapod,de hìvd fel őket.
2015. aug. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezért kell személyesen kérni ,nem postán .én bemenék és rákérdeznék illetve ott helyben ki kérném a papirt.
2015. aug. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én postán küldtem el egy hétfői napon, következő hét csütörtökön már jött is a levél a határozatról, pénz meg pénteken volt a számlámon.



Párom intézte a gyest... Neki sokkal hosszabb volt, mikor felhívtuk őket mondták h szabik vannak és az aláirós emberke nincs csak egy hét múlva...


Hívd fel őket és kérdezd meg, innen nehéz találgatni.

2015. aug. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma végre megjött, de csak azért mert rájuk telefonáltam. Igaz a postának így is 10 napjába telt mire kihozta.
2015. aug. 27. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!