Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mi ez a dupla családi pótlék?

Lencsibaba0121 kérdése:

Mi ez a dupla családi pótlék?

Figyelt kérdés
Most igazán nem értem, hogy ez azt jelenti, hogy ebben a hónapban kétszer jön (augusztus elején és végén) vagy most a soron következő kétszer annyi lesz? Nem vagyok rászorulva, nem régom a körmöm, hogy miért nem jött meg ma... igazán csak ma jutott eszembe, hogy valamelyik nap olvastam és mind a két verziót írták pár fórumon! :)
2015. aug. 26. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a hónapban kétszer jön. A legközelebbi majd októberben.
2015. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor az első sejtésem volt a helyes! Köszi a választ! :)
2015. aug. 26. 11:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A következő kifizetést előrébb hozták az iskolakezdés miatt, így szeptemberben nem kapsz.
2015. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%

Jó nagy mézesmadzag rohadjanak meg ,azt hiszik mekkora jót tesznek a családokkal pedig rohadtul nem sőt egyáltalán nem !!

Az október igen messze van

2015. aug. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ne tépjétek le a fejemet, de igazából nekem mindegy, hogy mikor jön, vagy hogy jön-e... nem erre alapozom a mindennapjainkat. Nem mondom, egyszer volt már, hogy jól jött, hogy utalták, de alapvetően szerintem nem erre kellene alapozni, hogy mikor jön a családi!
2015. aug. 26. 12:05
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem is nagyon rossz ez.

Igen, az iskolakezdéshez meg lehet venni belőle pár dolgot, de attól még szeptemberben hiányozni fog ez a pénz.

És akkor valószínüleg az étkezés kárára megy majd a családban...

Nem vagyok jómódúak, a pénzünkből hónaptól-hónapig húzzuk ki, de nem fogom most elöbb felvenni a számláról, mint szept.2.

Ugyanis az október 2 még nagyon messze van...

2015. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a hónap kétszer kapunk,mert a szepterit előre hozzák,tehát szeptemberben nem kapunk csp-t.

Nemhinném,hogy gondot kéne csinálni belőle,mert akinek messze van október, az simán megcsinálhatja,hogy nem nyúl hozzá amíg eredetileg meg nem kapná (utalásnál 3-a),mért kell el is költeni ha már megkapta? Ez jellemzi a sok buta embert, nem lehet jót tenni mert így az a probléma,hogy messze van a következő, ha nem kapná meg hamarabb akkor miből iskolázza be a gyereket...

2015. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy előbb utalják, még ugyanannyi pénzből gazdálkodhatnak a családok, mint más hónapokban.
2015. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es: Rohadjanak meg??? Te jó hülye vagy. Ha meg nem lenne semmi az iskola kezdés előtt, akkor meg az lenne a baj. Nem kell felvenni csak akkor amikor amúgy is jönne. Felnőtt emberek tanulják már meg beosztani a pénzüket!!
2015. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akinek gondot okoz, hogy most egy héttel előbb megkapja, és fél, hogy felnőtt ember létére mégis elkölti hülyeségekre, javaslom, tegyen el pár ezrest egy borítékba... Semmi nem jó soha?! Ha előbb utalnak, az a baj, ha pontosan, akkor az?!
2015. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!