Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Meg jött ma reggel a családi...

Meg jött ma reggel a családi pótlék. De nem duplán. Ez kamu hír volt?

Figyelt kérdés
2015. aug. 27. 08:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

az kamu hír, ez az a családi pótlék ami amúgy szept elején jött volna.

Nekem viszont nem jött semmi, ilyenkor mi van?

2015. aug. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
duplán jött augusztusban hisz aug. elején is jött meg most megkaptad hó végén,igy kell érteni,de szeptemberben nem fog jönni,a dupla csak a naptári hónapra vonatkozott,hogy most ugy jön ki hogy 2t utalnak ebben a hónapban.magyarul előrébbhozták csak.amugy én se kaptam még.
2015. aug. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Akkor az is kamu hír volt hogy előbb jön?
2015. aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
sokaknak rajta van,nekem még nem volt előbb.
2015. aug. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Augusztusban kettőt kapunk, ezért dupla. De igy szeptemberben nem lesz, hiszen azt kapod meg most, hamarabb. Nekem megjött ma, én Otp-s vagyok.
2015. aug. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Tudni kellene értelmezni a híreket. A szeptemberi kifizetést hozták előrébb az iskolakezdés miatt, így augusztusban valóban két alkalommal érkezik, azonban legközelebb majd csak októberben utalnak.
2015. aug. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%
unicredit-itt semmi....van pénz a számlámon nem ezért várom,csak kiváncsi vagyok mikor is lesz itt:)
2015. aug. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

Sajnos ez tényleg kacsa.

Aug. 3-án kaptuk meg az augusztusit, és ma, vagyis 27-én érkezik a szeptemberi. Így van ebben a hónapban dupla csp. Szeptember elején viszont így nem fog érkezni, mert kb. egy héttel előbb kezdték az utalásokat.

Az egész egy több, mint tíz éves hírből jött, amikor valóban dupla csp-t kapott minden család, de azóta sem volt ilyen.

Azok kaphatnak, akik gyermekvédelmi támogatásban részesülnek vagy tartósan beteg gyermeket nevelnek (ámbár talán ez is csak álhír, nem találtam róla hiteles infót, állítólag a járási hivatalnál kell kérvényezni).


Nekünk Erste számlánk van és megérkezett a pénz.

2015. aug. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm hogy válaszoltatok.

Már értem.

Én takaréknal vok nekem már rajta van a csaladi pótlék.

2015. aug. 27. 09:17
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Amikor először találkoztam a védőnőnkkel, nem értettem, hogy miért rág szájba mindent, akár egy ovisnak. A következő alkalmakkor aztán már csak beszélgettünk. Időközben persze rájöttem, amikor találkoztam néhány anyukával és ez a kérdés is megerősít ebben.
2015. aug. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!