Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Vitt ma valakinek a postás...

Vitt ma valakinek a postás családit?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdeztem, még mielőtt valaki nekem esne, hogy miért várom ennyire,hogy nem azért, mert nincs pénzem, hanem azért mert 2-5-ig mehetek a könyvekér a suliba,és ha ma jön a postás és nem talál itthon, akkor el kell mennem a postára érte, és külterületen lakunk,elég messze mindentől, és nem szeretnék kétszer elmenni a faluba,kocsi meg férjemnél van,és akkor ha ma jön, akkor csak azután indulok el,hogy volt a postás.
2015. aug. 27. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem számlára jön, ma meg is érkezett.
2015. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ma reggel jött a számlámra, szerintem a postás majd holnap viszi.
2015. aug. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerencsen voltunk délelőtt, ott kérdezték a postástól, hogy hordja-e a pénzt, azt mondta, hogy a gyest meg családit igen
2015. aug. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem most hozta úgy egy órája.
2015. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én le is tiltanám a családit, ha kellett a gyerek old meg saját zsebből, ne mások adójából amit fejlesztésekre is el lehetne költeni, nem pedig a sáskákra akik vadásznak a postásra cigire meg van pénz ugye mindig
2015. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!