Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Lesz 13. Havi családipótlék...

Lesz 13. Havi családipótlék vagy nem?

Figyelt kérdés
Mert azt hallodtam hogy szeptember végéig lehet igényelni , mert kell nem adják automatikusan!!
2015. szept. 8. 09:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
NEM!!! Miért lenne? Hol hallottad?
2015. szept. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Hallodtam !

Miért ne lehetne konkrétan ezt igen régen nem emelték meg nem tervezik miért ne lehetne mint a fizuknál 13. Havi!

Igencsak jól jönne a családoknak azthiszem karácsonyra!!

2015. szept. 8. 09:47
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Vaaaagy, a családok most elkezdhetnek apránként félretenni karácsonyra. Nem tudom, hogy hol halloTTad, de mendemonda lehet, nem lesz 13. havi kifizetés, maximum a januári kifizetést hozhatják előrébb december 20 környékére.
2015. szept. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
59%

Ez a hír sajnos kacsa, a szülők lapján lehetett olvasni róla:


[link]


Egyébként pedig ahol örökbefogadott, vagy tartósan beteg gyermeket nevelnek, ők kapnak automatikusan karácsony előtt egy 13. havi családi pótlékot.

2015. szept. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Milyen 13. havi? Mikor én jártam iskolába akkor még csak 12 hónapról volt szó! (igaz, akkor még a Plútó is bolygó volt...)
2015. szept. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
51%
hallodtam?????
2015. szept. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Elég szomorú!!!

Utolsó miért az egészséges gyerek nem gyerek!!??

És mégis miből rakjak félre?

Minden fizu és gyed stb. Be van osztva, 3 gyerek mellett nen tudunk félretenni!!

2015. szept. 8. 09:58
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem lesz, miért is lenne. Karácsonyi ajándékot nem az államtól kéne kihisztizni, hanem munkabérből venni. Örülj, hogy annyit kapsz amennyit, mert nemsokára ennyi sem lesz...
2015. szept. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
4es, ezt honnan veszed? tartósan beteg gyerekem után soha nem kaptam 13. havi csp-t... nem is jutott eszembe ilyen. mondjuk én a munkahelyemen se kapok
2015. szept. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
26%
8 vagyok, nálunk is 3 gyerek van, de nem kapnak mindig többezer forintos játékot, hanem csak párszáz forintosat. Mi sem tudunk félrerakni. manapság már csak az tud, akinek a segge alá lett téve minden
2015. szept. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!