Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Az árvaságit/családit kiutaljá...

Az árvaságit/családit kiutalják visszamenőlegesen?

Figyelt kérdés

Miután leérettségiztem, július-augusztus hónapra nem kaptam árvaságit, se családit.

Most nappali tagozaton tanulok (nem vagyok még 21), beadtam az igénylést, de nem kaptam semmit sem, csak visszaküldtek egy papírt,hogy töltsem ki.

Ez megtörtént, most várok.

Kicsit aggódok,hogy nem kapom meg visszamenőlegesen, ugyanis, én úgy kalkuláltam.

Ha már csak októberben kapom meg akkor, azt úgy fogják kiutalni, hogy július-augusztus-szeptember-október?

Tehát összesen 4 havi pénzt megkapnék?


2015. szept. 16. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Megkapod egyben majd. én is így voltam néhány éve. úgy emlékszem októberben utaltak.
2015. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bella169 ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy júliusra és augusztusra nem fogsz kapni mivel érettségi után júni 30-al megszűnik a hallagatói jogviszony és az új suliban csak szept 1-el indul újra. Azokra a hónapokra nem jár ellátás mikor nincs hallgatói jogviszonyod.
2015. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!