Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Tényleg dupla Családi pótlék...

Tényleg dupla Családi pótlék jön Decemberben?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, de igaz??

2015. nov. 21. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
állítólag igen.. a januárit is decemberben utalják... tehát úgy költekezz, hogy januárban meg nem fogsz kapni..
2015. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nem dupla családi jön, ez így nem igaz.

december elején rendesen utalják a novemberi családit, ahogy szokták. viszont a decemberit nem január elején hanem korábban utalják, én úgy emlékszem karácsony előtt a számlámon volt eddig, de sokan meg úgy emlékeznek, hogy 2 ünnep között kapta meg. bár lényegtelen az a pár nap.


viszont januárban egyáltalán nem lesz családi pótlék!

2015. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy december legvégén megkapjuk a januárit. Több pénz biztos nem jár, legfeljebb a kifizetés lesz máskor.
2015. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hetek óta terjeng a hír, hogy decemberben dupla családi jön, a kormány ajándéka!

Aztán a cikk világosan leírja, hogy a januárit utalják december végén, viszont így januárban nem jön családi. Úgyhogy végül is nem dupla családi csak a januári jön előbb.

2015. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz.
2015. nov. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írtak, amit január elején kapnál amúgy az jön december végén általában (én a fizut is így szoktam kapni közszférában).
2015. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dehogy. December 28-án utalják a januárit. Tehát karácsony előtt már nem kapod meg, csak éppen hóvégére. Kb 1 héttel jön előbb.
2015. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem dupla családit kapunk csak a januárit kapjuk meg december végén .
2015. nov. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez tavaly is így volt, hogy az évvégi zárás miatt ne legyen fennakadás, ezért utalják el hamarabb a januárban esedékest is. Szóval ha úgy vesszük, ja, két családit kapsz decemberben, de az egyiket hónap elején, a másikat hónap végén, és januárban meg semmit.
2015. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igaz, csak elötte lefelezik!
2015. dec. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!