Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ha eddig nem kaptam meg,...

Ha eddig nem kaptam meg, akkor már csak januárban fogom?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első családi postai úton kértem de 3-4-én szokták hozni nem? Ne számítsak rá még ebben a hónapban? November közepén igényeltem, tudom hogy max 30 nap az elbírálás de ügyfélkapun keresztül adtam be és azt mondják úgy gyorsabb. De ha december közepén kerül elbírálásra akkor hozza a postás vagy egyszerre viszi mindenkinek? Bocsi a buta kérdésekért de jó lenne képben lenni.
2015. dec. 7. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:

A januári utalás/kihordás december 29-30-án történik meg, mivel ELŐREHOZOTT lesz.

Talán ott megkapod. Ha nem, akkor február második munkanapján már mindenképpen meg kell kapnod.

Viszont, ha akkor se jön meg, akkor érdemes lesz utána járnod, hogy hol akadtak el a dolgok.

2015. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én október 10-én igényeltem, és november 29-én kaptam meg az addigiakat (utalással), majd december elején a rendes időpontban a novemberit is. Ez alapján valószínűleg december végénél korábban nem valószínű nálad sem. :(
2015. dec. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!