Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Az iskola jelentheti az...

Az iskola jelentheti az államkincstárnak hogy (szerintük, vagyis egy titkárnő szerint) nem vagyok jogosult a családi pótlékra mert nem valós a bejelentett tartózkodási helyem?

Figyelt kérdés

Valami házlátogatásra kijöhetnek ezügyben?

A kérelmemet elfogadták egyébként csak a suli feltételezi hogy trükközök.


2016. jan. 26. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Mármint nincs Magyarországon lakcímed? Vagy miért nem vagy jogosult szerintük?

Mert nem ott laksz, ami a lakcímkártyában van?

2016. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kevés az infó. Miből gondolják?
2016. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Olyan cimet adtam meg szeptemberben elerhetosegnek ami hivatalosan nem szerepelt a lakcimkartyamon.

Es a kerelemre csaladi potlekhoz azt irtak oda,megkertem oket hogy javitsak at az allando lakcimemre. Elkezdtek bunkozni hogy mutassam mega lakcimkartyamat amin az allando lakcimem mellett egy 3. Cim volt,ami mar regi(kolis) es le is jart tehat mintha ott sem lenne.

Erre azt mondta hogy ez erdekes es lefenymasolta.

Ma voltam iskolalatogatasit kerni es azt mondta hogy "Remelem nem a csaladi potlekhoz kell mert azt nem fogjak elfogadni"

.... Remelem nagyjabol ertheto amit leirtam.

2016. jan. 26. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de egyàltalàn nem érthető miről beszélsz.


A MÀKhoz adod be a csp igénylőt gyerekszületésnél vagy utàna.

Mi köze ennek az iskolàhoz??? Milyen kérvényről beszélsz???

2016. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én adom be azért,mert nem vagyok még 20 éves,okjn tanulok és egyedül élek.(külön a szülőtől.) Igy jogosult vagyok a családira.

Az iskolával pedig ki kellett töltessek egy lapot ezügyben,amit vissza kellett vigyek a MÁKhoz. Leadtam,azt mondták hogy rendben van.

Csak a titkárnő akadékoskodott,szerintem nem hiszi el hogy külön lakom és azt gondolja hogy valamit trükközök hogy megkapjam a pénzt.

De nem kérdez rá,hogy akkor melyik a címem,csak undorító módon viselkedik és beszól,ahogy azt írtam.

A kérdésemre tudna valaki értelmes választ adni? Van ilyen hatásköre esetleg egy titkárnőnek hogy jelezze a feltételezését az államkincstárnak?

2016. jan. 27. 07:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, de bizonyítania kell, hogy Te nem ott laksz. Mondjuk egyszerűbb lett volna a valóst megadni és megindokolni, hogy miért egy x-edik helyre kéred a családit.
2016. jan. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen,tudom,de akkor még átmenetileg ott voltam elérhető.Legközelebb nem adok meg olyan címet,ami nincs a lakcímkártyámon..

Csak az bosszant,hogy rosszat feltételeznek és bunkón beszólogatnak ahelyett, hogy rákérdeznének ha valamit nem értenek.

2016. jan. 27. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!