Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Kaptatok ma családi pótlékot...

Kaptatok ma családi pótlékot (2016. április 1-jén)?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 1. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hónap 2. munkanapján szokott érkezni. Hétfőn kapod meg.
2016. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. ápr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. A GYED-et kaptam meg, de a munkahelyem kifizetőhely és a kollektív szerződés alapján minden hónap 3. naptári napjáig kell a számlákra érkeznie a kifizetéseknek, így most elsején utaltak.
2016. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, még egyik pénz sem jött meg nekem (családi, gyes, csed).
2016. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd hétfő reggel lesz .
2016. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem! Nálunk elcseszték a hivatalba így ha mi nem szólunk akkor a mai napig gyed helyet gyest kapok. Ha kifizetésről van szó nem sietik el, bezzeg ha befizetni kell akkor légy pontos! Ezt az undorító országot, ami itt megy....arról nem is beszélve, hogy karácsony előtt kellett volna megjönni a gyesemnek és természetesen szegény kaácsonyunk volt, mert nem voltak hajlandók kifezetni, így csak ünnepek utáni első munkanapon kaptam meg. Gratula az irodában dolgozó béna és gusztustalan emberkenk!!!! Kiívánom, hogy ők ezt kapják vissza....egy gyermek van nekünk, etetnünk is kell, és vannak még csekkek.....
2016. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!