Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Online kérelem beadása után...

Online kérelem beadása után hány munkanap múlva kaptatok családi pótlékot, egyszeri anyasági segélyt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Normál hivatali ügyintézésnél azt mondták, 8 napon belül utalják az anyaságit. Gondolom ugyanez a határidő vonatkozik az online kérelemre is. A csp-t a köv. hó elején fogod kapni.
2016. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az infó tegnapi, épp tegnap intéztem el a hivatalos dolgokat
2016. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az a határidő, de nem tartják be.

Nekem 2 hónapra rá lett belőle pénz, hogy online beadtam.

2016. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem hóközi a babám (12-én született). Kb a szülés után 1 héttel adtam be a kérelmet az ügyfélkapun. Anyasági 1 hét után jött, a csp, pedig 2 részben. Hó elején megkaptam rendesen az első gyerkőc után, kb 1 hétre rá meg a különbözetet. Itt az ügyintéző (heves megye) nagyon rendes. Mindkétszer ugyanahhoz kerültem és pl az egyik igazoláson a pecsét egy része nem látszott a feltöltött dokumentumnál (szkennelve igen), másnap már hívott, hogy küldjem el neki újra, hogy egészben ki tudja nyomtatni. De mivel minden rendben volt, így közben ő már csinálta is a határozatokat. Szerintem ez is ugyanúgy ügyintézőfüggő,mint a személyes. Van aki dolgozik és van aki üldögél rajta és szép lassan halad :)
2016. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fiam 19-én született. Kb akkor adtam be a gyes igenylest ügyfélkapun, 1 hét múlva Megkaptam a határozatot, és ahogy kell, hó elejn már utalták is.
2016. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Anyasàgi egy hét utàn jött,8nap az ügyintézési hatàridő. Cspnél 21 nap az ügyintézés,de az még nem telt le,múlt héten igényeltem.

Ha minden papìr meg van ezt be kell tartaniuk,ez törvényben rögzìtett hatàridő. Ha nem tartjàk be,lehet panasszal élni.

2016. ápr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biza elkésel pár napot számlád befizetésével azonnal kamatot

számolnak fel netán a hatóságok büntetnek de tőllük ne várj

30 napnál előbb intézkedést !!

2016. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 YinSu válasza:

Nálam mindkét gyereknél feladás után kb 1 héttel már rajta is volt a számlámon az anyasági. Elsőnél a hiánypótlás kicsit hosszabbított, de az ügyintéző telefonált, hogy mit töltsek fel gyorsan,és, így tényleg gyorsan meglett.


A másodiknál jobban odafigyeltem, minden ok volt. 5-7 napon belül itt volt.

2016. ápr. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!