Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ausztriában élő leendő anyukák...

Cintikebabby kérdése:

Ausztriában élő leendő anyukák milyen juttatásra számíthatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy hónapja költöztem ki a páromhogy Ausztriába most derült ki hogy babát várunk így munka után nem keresgélhetek most érdekelne így milyen juttatásra számolhatunk? Családi pótlék 100€ körül van annyit tudok mivel nem dolgoztam itt kint így gyest se kapok? Hallottam egy születéskor kapott egyszeri összegről is

Olyanok írjanak kérem akik Ausztriában szültek és tudnak segíteni köszönöm



2016. ápr. 25. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tudsz így is munkát keresni, a szülésig tudsz dolgozni, hacsak nem vagy veszélyeztetett terhes.
2016. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha megtudják senki nem vesz fel így! Most kezdődik pont a hányós időszak is!
2016. ápr. 25. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Akarnál amúgy dolgozni?
2016. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél van hányós időszak, nem kell előre úgy készülni, hogy lesz ilyen...
2016. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Mindig azt hallom, hogy nyugaton mennyivel másabb minden. Ezek szerint mégse? Ott is elküldenek ha megtudják a terhességet?
2016. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


mindent megkapsz így is :D

2016. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!