Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mennyivel később kapják a...

Mennyivel később kapják a családit aki póstai úton kapja?

Figyelt kérdés

Mert átkértem hogy póstán hozzák de sokan azt mondják ezzel jól megszívom mert jó későn hozza a póstás!!

Tènyleg 10.én hozzák?


2016. ápr. 27. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Segítek, rövid o, tehát "POSTA", "POSTÁS".
2016. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Speciel én olyan 8-adika körül kapom, de van h 10-edikén. Nem érzem szívásnak, hiszen nem ebbõl élünk. A párom fizuja is 10-edikén jön és az én Csedem is.
2016. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem, miért kérdés ez még mindig. Postai úton minden hónap 4.munkanapján küldik ki a postára utalványként.az, hogy ez 10.-re essen, erősen kétlem. Gondolom ebben az esetben is fő bevételi forrás a csp:(
2016. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első két válaszolónak roppant hasznos a válaszotok!!


Többieknek köszönöm szépen

2016. ápr. 27. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező!


A család támogatási ellátásokat az Államkincstár minden hónap első munkanapján kezdi el kiutalni.

Ez annyit tesz, hogy akik számlán kapják, azok a hónap 2. munkanapján vehetik kézbe, akik postán, azok a 4. munkanapon.

Májusban 2-a (hétfő) lesz az első munkanap, tehát a másodok munkanap 3-a (kedd) lesz, akkor érkezik meg a számlára.

A postás pedig 5-én (csütörtökön), május hónap 4. munkanapján fogja hordani.



Mint látod, két nap különbség van.


Nem tudom hol él az, aki 10-e körül kapja, hiszen minden hó 5. napjáig ki kell érkeznie mindenkinek.

2016. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!