Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Számlaszám megvaltoztatasához...

Számlaszám megvaltoztatasához van nyomtatvány?

Figyelt kérdés
Megváltozott a számla számon amire érkezik a családi pótlék ehhez van valahol formanyomtatvány vagy csak személyesen tudom módosítani?!
2016. máj. 16. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
van nyomtatvány, amit nekem ott adtak a kormányhivatalban, tehát tudod postai úton vagy személyesen is intézni, de nem netről letölthető a nyomtatvány.
2016. máj. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van hozzá nyomtatvány, a kormányhivatalban adnak. Tőlem kértek egy számlakivonatot vagy a nyitási papírokat, hogy tényleg az én nevemen van-e a számla vagy kedvezményezettje vagyok-e. Vigyél azt is, ez miatt kellett 2x mennem, először nem volt nálam, nem gondoltam rá.
2016. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én (igaz kb 2 éve)postai úton ,egyszerűen számítógépen írt levélben megírtam,hogy ezentúl posta helyett utalva szeretném megkapni xy nevű ekkor és ott született gyermeken után járó cs.pótlékot erre a számlaszámra,valamint felelősségem teljes tudatában kijelentem,hogy ez a számlaszám a tulajdonomat képezi.természetesen leírtam az adataimat.kézzel alá írtam + 2 tanú és ajánlva feladtam.a köv.hótól utalták
2016. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja intéztem, és hiába írtam alá a nyomtatványon, hogy a számla az enyém, attól még kérték mellé a papírt a számláról.
2016. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!